Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

MA tak ja sa ti cudujem ze si to vydrzala 2 roky hned by som odisla a urcite by som ho nepocuvala v tom aby som bola zavreta.. zasluzil si to !
Maoam .. tak to vobec nebolo .. on jej nikdy nedal najavo aka je pekna pritom druhym vypisoval.. nikdy ju nenosil na rukach praveze vobec.. ona je ,,salena,, povaha stale vysmiata stale sa bavi a jemu to prekazalo ... nechcel aby bola inde lebo mu to prekazalo ked bola s kamoskami a tak... on ju chcel vlastnit aby bola uzavreta a tak ..tento vztah nudny isto nebol lebo sa chodili stale bavit .. len on chlapi krcma a alkohol..

Maoam

este co si pisala k tej mojej kamoske, vies ono to nevies ako sa to vyvinie pocas rokov, pride rutina, zmeny a z muza ktory ta obskakoval a nosil na rukach moze byt postupne taky, co sa na teba ledva pozrie...

MA78

dva roky som trpela v tom vztahu
stale ma ponizoval, zatajoval ma
dva roky som nikam nechodila len sedela doma zatial co oni si behal s kamaratkami

potom mi povedal ze on vztah nechce chce si este uzivat

ked sa to tak vezme tak som ho nepodviedla
myslim ze tento vztah nemal uz dlho perspektivu len som si to nechcela priznat

Zhrozenaaaa

robia to hlavne ludia na ktorích by som to nikdy nepovedala.. poznam viac takích pripadov ale co budem pisat kazdy pozna svoje... v dnesnom svete je to len otom.. sudna sien ..same rozvody pre podvedenie... nasiel si mladu a zatlkal to .. nasla si starsieho zatlkala to ...... to je charakter dnesnych ludi :(

Maoam

hej tento fenomen velmi dobre poznam

bola asi prilis pekna, uspesna, sikovna a inteligentna a este mala dobre srdce, tak si potreboval daco dokazovat - chrapun

Zhrozenaaaa

tak to bola jej chyba ked vedela aky je naco si ho brala....
poznam tiez kamosku co chodila pracovat do rakuska velmi pekna je a charakterovo strasne zlata ... a jej priatel ju za ten cas podvadzal zo skaredymi boli spolu vyse 8 rokoch .. pricom ona sa onho aj starala lebo on nerobil.. aj prisla domov zohriala mu postel a on si to dovolil....... To ona si mohla najst kedykolvek chcela a nie on!

Maoam

ju konkretne vobec neodsudzujem, viem ze je to dobra zena a nie je to ziadna stetka, proste kriza v manzelstve, on nebol pristupny rieseniu, ani len rozhovorom, ona sa do milenca zalubila a ten ju odkopol, ona bola ten typ co asi hladala lasku ja neviem, teraz je uz velmi dlho sama co viem, uz aj rozvedena

Maoam

ja neviem...co viem je, ze jej muz nebol velmi pristupny rozhovorom a ona to neriesila takto hned, az po mnohych neuspesnych pokusoch voci nemu

aj tak im to manzelstvo nevydrzalo a milenec tiez nie, bol zenaty a ukoncil to s nou, ked sa do neho zamilovala...

Zhrozenaaaa

maoam ale preco svoje problemy neriesia s priatelmi ???????? preco im to nepovedali ??? skor by som to riesila tak a potom by som to riesila ci si najdem druheho ci nie.. ci im ani zato nestal aby sa zmohli ?? cudne..