Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

MIA78

podla mna najvacsi dokaz lasky ktory moze dat zena muzovi je porodit mu dieta.

a ak uz ozaj toto nestaci a muz beha kade tade tak ja uz potom neviem

Zhrozenaaaa

zizou je...... lebo keby to tak nebolo nebolo by to co je same rozvody pre podvody a tak :/ a uz len to ako pises ze zadany muzi a tak letia boze je mi z toho na grc..... myslia len tam dole hore rozum nemaju...
Omega to co tam pisu mi pride ako vyhovorka ktora ich aj tak neospravedlnuje.. to by mohli robit aj zeny len preto ze je kríza.. je to odveci... kazdy si zije svoj zivot a kazdy sa sprava ako uzna za vhodne.. ale mohli by si aspon tie ktore nemaju problem so zenatymi uvedomit ze tym rozbijaju rodiny. vztahy....... aj ked im to moze byt aj jedno ked chlap ide ta co ..... takze sme prisli na to ze aj tak na to musia byt dvaja..

zizou

Caute, ja sa pridam k teme, nakolko som svedkom podobnej udalosti ako tu opisujete.
Pracujem v kaviarni a niekedy je mi az zle, ako sa chlapi dokazu namotat a namyslat si, ked sa obcas pekne usmejem, ci nadhodim hocijaku temu. ( len aby rec nestala) naozaj neuveritelne...myslia si hned, ze s nimi chcete nieco mat ( i ked su stastne zenati, ci maju priatelky)
Mam kolegynu, ktorej "padol do oka" velmi vplyvny muz, s dvoma malymi detmi...stacil jej trocha vacsi vystrih, zopar namotavajucich pohladov, a samozrejme "rec tela" ....neuplynul ani mesiac a sup...stalo sa to!! skoncili v posteli!! jeho zena pri tom chodi takmer kazdy den na kavicku a ja sa len modlim, aby som nedopadla ako ona...

Preto sa i ja pytam: AKO MOZE NIEKTO, KTO TI KAZDY DEN VYZNAVA LASKU, S KYM SI PLANUJES BUDUCNOST, CI MAS RODINU....AKO TA MOZE PODVIEST ??? JE OZAJ SILNEJSI PUD AKO LASKA?? RESPEKT UZ ASI OZAJ NIC NEZNAMENA VO VZTAHU..

0mega

adam.cas.sk

Neviem, ale ja si pamatam velmi dobre, ze v roku 2008 bol clanok o tom, ze prave USPECH je spustou k nevere..

Zaujimave co?

allie

mariola

ako sa citi zena ked spi so zenatym?

mozno svoje manzelstvo na zaciatku zamlcal, zobral ju na vylet tesne pred vianocami, ako ma dievca vediet, ze doma caka zena a deti? zaletnici narozpravaju vsetko mozne a nemozne, sravaju sa, akoby nemali ziadne zavazky. to si treba hned pytat rozvodovy list? obzvlast mlade dievcata rozmyslaju trochu inak, co sa vztahov tyka, len tak sa blaznia, chcu dobroduzstva, vsetky detaily zo zivota toho druheho neriesia a tak detail ako zenaty lahko unikne. stacilo by, aby muzi boli uprimni a ukazali karty na zaciatku. K vela neveram by tak ani nedoslo

Mariola

Práve ja to zatiaľ takto nevnímam , ja sa beriem ako silná žena , ktorá má rozum , na rozdiel od neho - slabého červa , čo nevedel , ako sa správať .
U nás deti nič nevedia , nepovedala som im to a keďže mužovi na deťoch záleží , tak trochu ho týmto držím v šachu a ponižujem . Ťažko sa to vysvetľuje , no mám chvíľky , keď sa ľutujem , pýtam sa prečo ? A neskôr si zasa poviem , že som nad vecou , mám dosť síl , aby som sa cez to všetko dostala .

Zhrozenaaaa

a ano fungovat sa iste da ale stym ze zena bude hrat ako keby sa nic nestalo a este zachranovat manzelstvo .. tym padom ponizovat sa... chlap si tym padom dovoluje vsetko a hoci on rozbil rodinu este z toho je frajer lebo on bude ten ktory to ma na haku

Zhrozenaaaa

Mariola presne take otazky mna zaujimaju.. preco ...
vescinou tu pisali ze ziju stym.. lebo maju deti .. a kvoli detom .. kazdy to pretri koli detom....... ale ja by som nemohla.. zit s niekym kto ma podvadzal aj podvazda len pre deti to nie.. nebudem sa tak predsa ponizovat ze ho potrebujem .. detom by som vysvetlila aspon akeho idiota mali otca... na com im klamat.. urcite by som s takym clovekom nedokazala zit pod jednou strechou a nie to este spat!

Mariola

Tiež by ma zaujímalo , aké majú pocity tie ženy , ktoré sú schopné si začať s ženatým chlapom .
Aké to je , keď s niekym chrápe , a pritom vie , že má doma rodinu . Sú tieto ženy až také necitlivé , že im to nevadí ? Alebo fakt uveria ženatému chlapovi drísty o tom , aké je ich manželstvo mrtve ?
Ja stále riešim , či stojí ešte takýto manžel za to , aby som sa pokúsila s ním obnoviť pokazené manželstvo ? Aj keď tvrdí , že vzťah s "ňou " skončil . Už je tam niečo narušené , nedá sa pokračovať , ako by sa nič nestalo ...Moja hrdosť mi káže , vykašľať sa na neho , no žijem akoby v nejakom sne , stále akoby som tomu všetkému ani nebola schopná uveriť , že to urobil .
Má niekto skúsenosť , že sa to dá , fungovať ďalej ?

MIA78

najlepsie bolo ked on sa robil chudacik a zo mna spravil totalnu mrchu.

Najhorsie je, ked niekto sudi na zaklade co vidi, lebo keby sa dostal do hlbky tak zrazu by pochopil ze realita je niekde uplne inde.

Nuz co dva roky zabite, ale aspon to bola pre mna skusenost.
Kazdy si tymto musi prejst aby dospel