Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Po mojej skusenosti by som ja so svojim manzelom ak by ma podviedol uz zit nedokazala a nechcela.Viem,co zenaty muz rozprava v posteli svojej milenke.

A verte mi,mile podvedene manzelky,doma mate krotkeho baranka,ale pri milenke je to uchylne prasa najhrubsieho zrna.

Preto nie.

Maoam

roky to ona znasa, vsetko a ked sa ona RAZ ozve, on je schopny v tom momente odist a ukoncit cely vztah bez najmensej emocie

proste ona uz nevyhovuje, lebo si dovolila vyslovit jedinu poziadavku alebo prejavit svoje trapenie

vsetko ide podla JEHO pravidiel, akonahle sa milenka tomuto postavi, konci

Maoam

ked mu ona vola a on nedviha (lebo je s rodinou, vecer doma a zena by to mohla zistit)

ked ho ona potrebuje a on nikdy nema cas, ale ked ma cas on ona si ho okamzite musi pre neho najst, inak jej na ich vztahu nezalezi a robi jej sceny

ked on urcuje kedy a kde sa budu stretavat podla svojich terminov

Laurina22

Alebo vas odkopne z minuty na minutu,pretoze uz nevladzate byt ticho a ta bolest,ktoru citite,sa uz neda potlacit.

To boli.A boli to kurevsky.

Milenky nie su zeny bez citov a castokrat vzdy vyjdu zo situacie najhorsie.Zasluzia si to?Ano,zasluzia.

Ja som vedela,do coho idem.Preto som aj prijala tu bolest a to trapenie po nociach po jeho odchode.

Maoam

hoci to on povedal ako prvy, kym dotycnu potreboval namotat a kym ju uhanal, potom uz nikdy viac ;-)

v momente ked sa zalubila ona, vsetko sa zmenilo...

Maoam

Laurina to napisala pekne a pravdivo

alebo ked sa neozve ze ma vela prace a ona pride dodatocne na to, ze bol na tyzdnovej dovolenke so zenou (a pripadnymi detmi), hoci sa udajne nevedia ani citit a maju kratko pred rozvodom ;-))

alebo ked je ona chora alebo v problemoch a on nema cas ju ani len prist pozriet (kedze nie je k dispozicii na sex a tym padom preco by na nu mrhal casom?) a ozve sa az ked je ona opät fit a opät vesela a bezstarostna...

alebo ked ona zisti, ze cely cas, co jej vtlkal do hlavy vsetky tie nepravdy, spaval s manzelkou a ona o ziadnej krize nevedela (aj roky)

Laurina22

Ake je to ked zena spi so zenatym chlapom?Ja vam to poviem.

Krasne.Ano.Nadherne.Uzasne.Perfektne.Pretoze ziadna inteligentna zena si nezacne so zenatym chlapom bez citu.Miluje ho.A zrazu s nou lezi v posteli a drzi ju za ruku.Hovori jej aka je krasna,uzasna,nadherna,perfektna,dokonala.A poviete si,nie,on by mi neklamal,urcite nie.Vtedy nerozmyslate,snazite sa uzit si kazdu sekundu s dotycnym.

Pride rano,par dni ste v euforii ktora ale zacne zjavne vyprchavat ked vas dotycny ignoruje ked ho potrebujete.Ked sa zacne vyhovarat,ze ma vela prace.A vy cakate.A stale si hovorite Preboha nie,on ma nemoze klamat.O par dni sa zase objavi a zase si poviete,tuto noc alebo vikend si musim uzit.S nim.Lebo on je moja laska.

A zase nastanu tie iste dni,az mozno raz ked ste s nim mu zavola manzelka.Alebo jeho dieta.ALebo deti.ALebo oznami,ze ide s rodinou na chalupu.

A az vtedy sa milenka zenateho chlapa zacne citit ako najvacsia spina na svete.AKo odpad.AKo kurva.Ako velke velke velke nic.

Normalna inteligentna zena odide.Bez slov.Trapi sa,nici sa.Ale v podstate odisla so vztycenou hlavou,ale v srdci ma jazvu do konca zivota.Hlupana zostane.

Chcem vam len povedat,ze milenka nerozmysla nad jeho rodinou az kym sa rodina neozve aj ked nepriamym sposobom sama.

Maoam

nikto vam nebrani v tom, aby ste to VY nenechali so sebou robit a zili inak! zeny je to len na vas co si vyberiete a co nie, nik vas nemoze nutit, pripadne reci, ohovaranie a zavist pustajte jednym uchom dnu druhym von, lebo hoci vas budu ohovarat ze ste namyslene a fajnove, v skutocnosti vam budu len zavidiet, lebo ste dokazali to, co ony nie

Zhrozenaaaa

ten dokaz lasky je muzom podla mna ukradnuty lebo si nevedia cenit co vsetko pre nich zena vie spravit .. dokaze mu odpustit veci ktore by sam nedokazal, dokaze trpiet len prenho ... a oni??? si robia co chcu bez ohladu ze ublizuju tej ktora ho velmi lubi...