Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Ano,ja mam dokonca podozrenie,ze som nebola jedina milenka...Ale to je uz jedno.Snazim sa zabudnut.Mam uzasneho priatela a dakujem tomu hore,ze mi takuto facku ustedril.

Maoam

no a tie ktore sa do teba pustia, mozno aj ten ich uzasny manzelik prasi nejaku ale nikdy by tomu neverili, lebo doma je uzasny, dobracik, vsetko pre rodinu a manzelku spravi a tak dalej...

Maoam

ja nemam dovod - lebo ta chapem a viem si velmi dobre predstavit, co ako robil a ako ta klamal a vsetko a ze si az PO tom vsetkom prisla na vela veci a zistila si, ze si bola sama, ktora milovala

Maoam

ja ta neodsudzujem, nepoznam ta osobne ale podla toho ako ta citam na fore aj v inych temach citim, ze si fajn a ze ak sa ti toto stalo, patrila si k tym, ktore milovali, uprimne a mala si smolu na egoisticku vyuzivacnu zenatu svinu bohuzial, je mi to luto, ja viem ako to boli

drz sa!

Laurina22

Tak Maoam.Ja som sa ozvala a odkopol ma z minuty na minutu.Doslova.Odvtedy som o nom nepocula a dufam,ze ani on o mne.

Modlim sa,aby som ho nikdy nestretla.Aby sa to nikto nedozvedel.Je tomu pol roka a ja ho stale milujem aj ked ho na druhej strane nenavidim a viem,ze ak by prisiel naplujem mu do tvare.Aj ked som takuto facku potrebovala.

Maoam

presne tak

niet co dodat

ak by mna pripadny manzel podviedol, okamzite davam ziadot o rozvod

okamzite, lebo viem...co je na druhej strane