Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

vsak aj voci manzelkam vsetko otacaju, ked maju podozrenie tak v mihu sekundy sa stavaju 'paranoidnymi ziarlivkami', nie?

neskutocne, ako jeden muz dokaze byt taky hnusny, alibisticky a zakerny vyuzivac a sviniar v jednom

ale im sa nikdy nic nestane

vzdy je ZLA ta milenka, alebo manzelka, lebo mu 'vsetko neposkytla'

on je chudacik nevinny

Laurina22

Ono najhorsie asi bolo,ze to cele nakoniec on otocil proti mne.Zacal mat reci,ze nie som normalna a podobne.

Sebaobrana ja viem.

Myslim si o sebe,ze som silna osoba ale su pripady,ked takato skusenost milenkou otrasie od zakladov neskutocnym sposobom.

Laurina22

Ono v podstate nie je dna kedy by som si na neho nespomenula a naozaj neviem,co urobim,ak mi ho raz zivot opat postavi do cesty a budeme stat zoci voci.A to zivot urobi lebo je velky betar.

Mna vam luto byt nemusi,ja si za to naozaj mozem sama.Nikto mi to neprikazoval.

Maoam

Laurina22, to je vela a na tvoj vek si toho vela pochopila, lepsie teraz ako v 40ke, mas cely zivot pred sebou. Ten scenar, ktory si nizsie popisala je jeden z tych typickejsich, opakuje sa velmi casto.

Zhrozenaaaa

je mi luto ze ti tak ublizil :(
zivot uci cloveka vela veci a teba uz naucil :( takí chlapi si nezasluzia zenu fakt nie..

Laurina22

Maoam pri nom som sa naucila velmi vela:

-ked clovek chce,dokaze toho vela,len si treba verit a makat na sebe
- zeny su hyeny a nimi aj zostanu
- svoje tajomstva si straz a vaz si kazdu chvilu v zivote
- nikdy never zenatemu muzovi ani jeho pozdrav a zazelanie pekneho dna

Laurina22

Zhrozena naco som s nim bola?

Zacali sme sa stretavat pravidelne v ramci pracovnej roviny.Sem tam sme si zavolali,vzal ma domov.Rozumeli sme si.Ja som ho obdivovala,vazila som si ho,je to velmi sikovny vzdelany clovek,nepopieram a nebudem na neho kydat v tomto smere.Podporoval ma v mojich snoch,ktore si plnim az teraz na jeho podnet.Ktore dvere som chcela otvorit tie otvoril.Ukazal mi,ze toho dokazem vela ak budem na sebe makat.A za to mu dakujem.

A zrazu som si uvedomila,ze ho milujem.A vtedy uz nebolo tazke ma dostat do postele.A ano myslela som na jeho rodinu ale tie myslienky som odhnala.Len ked uz toho bolo vela a nedokazala som znasat svoju druhoradost,bola som zrazu neziaduca.

Viem,ze ak by sa ho niekto spytal na moje meno,povie,ze ma nepozna.Ale to iste hovorim aj ja.Neviem,kto to je.Nepoznam ho.Je vela osob,ktore ho poznaju,dokonca zivot mi ho stale stavia do cesty,minule sme pracovali na jednom projekte a spomenulo sa dotycneho meno,az ma zamrazilo...

Snazim sa zabudnut,vlastne az tu pri vas som to nejak zo seba dostala.A ze mi to patri?Viem.Prijimam to v plnej krase,vsetku tu bolest.

A jeho manzelke prajem aby sa o tom nikdy nedozvedela co robi jej manzel.Nech je pri nom stastna a spokojna.

Zhrozenaaaa

Laurina paci sa mi ako tu pises pekne a vidno na tebe ze si ho aj ho velmi lubis .. len mozem taku otazku ?? naco si bola s niekym kto je zadany a ty si otom vedela ? teba netrapilo ze ma rodinu ?? pytam sa len zo zvedavosti.........
mohla si aj cakat ze ti ublizi lebo muzi maju milenky len na sex.. zavola a ty prides.... :/
nemam proti tebe nic , aj mi je luto ze si sa sklamala ale mohla si to cakat :(