Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

netusim

ale ked boli schopni robit tie veci za okolnosti ake boli, tak ich caka velke trapenie a peklo

bolo to neludske a neskutocne

Maoam

tak v mojom zivote je par ludi, ktori mi sposobili neskutocne trapenia a bolesti (dlhorocne) a väcsinou vedome a cielene

mas pravdu - nech si to vyzeru

Laurina22

Ja sa z dotycnej smejem.Mysli si,ako je nad vecou,ako ma potopila,aka je uzasna a perfektna a pritom je to len obycajna zakomplexovana chudera.

Nezavidis im?Nech sa len pekne topia vo vlastnych srackach s prepacenim za vyraz.

Laurina22

Ano,zazila som to konkretne v tejto veci.Dotycnej sa vsetko zlo a trapenie,ktore mne sposobila ale uz vracia,a ver mi,pocit uspokojenia je v mojom pripade na mieste.Sposobila mi vela trapenia a bolesti.

Mas pravdu,je to velmi kratka doba aby to prestalo boliet.Raz som hore raz som dole,ale urcite sa nelutujem a nezatvaram medzi styri steny.Ked mi je tazko,poviem si Laura,to prejde,zbav sa toho.A to mi pomaha:-)

Maoam

Laurina: ak funguje zakon karmy, tak sa mu to musi raz vratit

pisala si ze zeny su hyeny, zazila si to v skusenosti s touto vecou alebo nieco uplne ine?

tie emocie - myslim, ze este preslo velmi malo casu, je to dost cerstve, po rokoch budes ina ale je len dobre, ze si zacala byt opatrna, neoplati sa ludom velmi otvarat, väcsina to nevydrzi a neudrzi sa a otocia vsetko co vedia proti tebe alebo to nejak zneuziju skor ci neskor

moja skusenost je taka, ze je asi len 1% takych ludi, ktorym sa fakt ze oplati doverovat, to su uz ale vsetko velmi zrele, vyvinute 'bytosti', ktore si vela prezili ale dokazali nestratit svoje dobre srdce, ale tiez trva dlho, kym toto zistis o nich, lebo si nepustaju ludi k telu (a vedia preco)

Laurina22

Vies co,ja verim,ze jemu sa to raz vrati.

Len mna mrzi ze uz nedokazem davat tak najavo pocity.Som taka tvrda.Niekedy si myslim,ze pocity nemam vovec,aj ked z fyziologicko-emocionalneho hladiska je to absurdita samozrejme:-)

Zhrozenaaaa

chlap vie len jedno vyuzit a odkopnut v tej moznosti ze uz mu nie si na nieco dobra ...........
spravaju sa fakt bez kusku citu...
ked chcu dostanu to a potom sa k tebe spravaju ako k odpadu :/
prv ti natlcie sladke recicky do hlavy a potom z teba spravi hlupu ...
tí chlapi su v dnesnej dobre hrozní !