Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

boli to, ale nemam sancu

jedine: uplne pretrhnut akekolvek puta

je to vsak asi vzdy lepsie ako sa trapit dalsie desatrocia a potom prist na to, ze to nemalo ziadny vyznam, im je to aj tak ukradnute a ja prezijem zivot nie tak ako ho zit chcem, ale by som ho obetovala pre ludi, ktori si to nezasluzia

a to nesmiem dopustit

a preto radsej hrozny koniec ako hroza bez konca

a im prajem, aby sa im vsetko vratilo

Laurina22

Aj ja som bola za najhorsiu v tomto pripade,bolo tam zamotanych viac osob.A vies co?Nech si maju svoju pravdu a oblizuju sa medzi sebou navzajom ked to mam takto povedat:-)

Ty si hore!

Maoam

ano a dakujem ti este raz

problem mam este s tym, ze ja som za tu najhorsiu aj ked sa veci maju inak a dotycni su neustale presvedceni o svojej jedinecnosti

ale tak snad sa raz preberu do reality, dufam, ze uz budem davno prec a nebudeme uz v kontakte velmi si to zelam

vsetko mohlo byt inak -ale na to su vzdy dve strany

Laurina22

Spoliehaj sa sama na seba,pretoze nik iny ti nepomoze.Ked budes verit len sama sebe a makat na sebe,dosiahnes vela.

A ostatni?Nech si trhnu nohou.

Maoam

inak by som nebola prezila (doteraz), tak to bolo cely moj zivot

spoznala som vela zlych a neludskych ludi, bohuzial, tvrda skola

ludia su hyeny a casto aj ti najblizsi

ja uz neverim nikomu (takmer)

ale ked som dosla az sem, ma to zrejme este nejaky vyznam a snad bude lepsie, i ked viem ze je to len na mne ako si zariadim zivot s tym co mi este ostalo

dakujem Laurina!