Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Jefitto

Nestresuj, existujú aj slušný chlapci, napr. ja... mám 18 a ešte som mušlu ani naživo nevidel... ani nechcem. Proste nehovorím, že nemám tieto pudy, ale šetrím si ich len pre tú pravú ;-). Vari potrebujem vidieť dajaký rozťahaný tunel? Ja si počkám, veď nehorí

Mariola

Laurina 22 , zaujalo ma čo píšeš ,práve toto som chcela -pohľad z druhej strany . V našom prípade "ona " vedela , že je ženatý od začiatku . Neviem , či jej hovoril , že sme pred rozvodom , je to možné . On sa s ňou rozišiel , dal prednosť rodine , no vidím a cítim , že na ňu myslí. Strieda obdfobia , keď je v pohode , s tými , keď je akoby mimo . Ja vtedy mám chuť zavolať , alebo navštíviť dotyčnú slečnu , no ešte som to neurobila , dám si čas na spamätanie , a predýcham to .
Myslíte , že by pomohlo , keby som sa pokúsila inteligentne dohovoriť danej slečne ? Mám pocit , že by to náš vzťah posunulo ďalej - ku koncu ...
Laurina , ty si poznala jeho ženu ? Ak nie , bola si na ňu zvedavá ?

Maoam

dakujem ti :-)

je to tak, vela rokov som pomahala ja inym a zadarmo - teraz je cas nieco urobit aj pre seba

s tym trapenim je to tak, bolo toho uz fakt viac nez dost, uz nechcem nic take zazit

snad to malo nejaky vyznam a aj vdaka tomu sa posuniem inam

Laurina22

Pretoze si podla tvojich prispevkov rozumna osoba,ktora sa natrapila v zivote a napriek tomu neprajes ludom nic zle.

Laurina22

Aj napriek vsetkemu ked mozem,pomozem,ja mam velke srdce pre ludi,ktori si to zasluzia:-)

A niet za co dakovat,len som ti odporucila jednu knihu:-)

Laurina22

Ano.Mne troska otvoril oci.Urcite si ho pozri,i ked ja najprv citam knihu az potom si pozriem film.

Ale ja som zavisla od knih.

A knihu Alchymista od Paula Coelha si citala?

Najčítanejšie články