Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

marha

" Zena ho vyhodi ako psa a on pojde k milenke a nezabudne jej povedat,ze odisiel od zeny koli nej a ich laske:-) "

taaaak dlho som sa taaaak dobre nezasmial..

dr. sova

Mariola:
1. si múdra žena
2. ak to bolo jednorazové zakopnutie, daj mu ešte šancu
3. ak to chcú obidvaja, dá sa vzťah zachrániť, urobte za tým hrubú čiaru, čím menej podrobností vieš, tým lepšie pre teba, držím palce.

Mariola

Prišla som na toto forum , pretože som zažila čo je to nevera a chcela som to rozobrať s ľuďmi , ktorí prežili niečo podobné .Myslela som na konštruktívnu debatu , na nejaké rady a riešenie , na skúsenosti iných - ako sa s tým oni vyrovnali , či sa vôbec dá s niečim takým vyrovnať ...Ja sa o to pokúšam . Keďže naše manželstvo bolo 14 rokov takmer bezproblémové a je mi ľúto , kvôli chybe môjho muža spláchnuť tých 14 rokov do h.... Vám sa niektorým zdám sprostá , no nepoznáte všetky okolnosti , tak nesúďte ...Netvrdím , že sa náš vzťah podarí určite udržať - no jednu šancu mu ešte dám !

koroman

Zhrozenaaaa:

je to blbost co pises, ale je pravda, ze strasna vacsina je chlapov takych. ja som 1 a 1/2 roka mmtalne sam, pretoze mi to krachlo po 13 rokoch a myslim, ze v tom bol iny muz - teda nie sukna, ale nohavice.
a nie som taky skeptik ako ty napriek tomu vsetkemu. a ano odpustit by som asi nevedel, preto sme sa rozisli, lebo to vedela.

Zhrozenaaaa

Laurina ja viem... ty nie si ta na ktore som narazala .. ty si bola milenka z lasky .. ine su len preto aby si ziskavali pozornost ze maju iních zenatích muzov..

Laurina22

Zhrozena ja som bola milenka a nedokazem spat s kazdym

Maoam ja viem,vtedy mi to otvorilo oci ze Hups,asi nie som jedina