Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

OMEGA
...myslis si ze POMSTA nieco riesi?keby sa kazdy za vsetko zle mstil-ako by to vyzeralo?
ked sa ti stane takato vec-znici to cely zivot poniektorym-ZAZIL SI TO NIEKEDY?

pozri-

MARIOLA
...ano dala som mu sancu-pretoze ked mas uz vsetko pripravene na zivot a dieta a este k tomu ho milujes-vtedy nie je co riesit.../dokonca som cakala druhe dieta-ale prisla som o neho-tym stresom-manzel ma nutil na prerusenie-ja som nechcela-vtedy som este nevedela ze ma inu/
...ale po tom ako SANCU zneuzil-tak som ho vykopla a skor som zasa povedala-JA MU DOPRAJEM TU JEHO MILENKU-NECH SI JU UZIJE...a vies ako dopadol?aspon co som pocula-TA JEHO MILENKA-AKONAHLE POCHOPILA ZE AJ ONA BOLA OKLAMANA-DRZI HO TERAZ SKRATKA A TO JE PRE NEHO TEN NAJVACSI TREST...a este dalsia vec-moji rodicia na neho nedali dopustit-preto nepoznal co je to svokra-teraz ma svokrovcov a verim tomu ze nestoja na jeho strane/ale na strane svojej dceri/TO JE PRE NEHO DOSTATOCNY TREST...
a presne ako pises-ZIVOT UZ NIKDY PO ROZVODE NIE JE TAKY AKO KEBY SOM ZILA S MANZELOM

Mariola

dr.sova a pozri ,
dakujem za podporu :-)Takže ty si dala šancu , no nedopadlo to dobre , to ma mrzí :-( A tiež ti verím , že to už nikdy nebude to pravé orechové , pretože ty máš deti , nový priateľ môže mať dieťa a tam reálne nastáva problém - mám vzorový príklad u kamarátky .Sčasti aj kvôli jej "vzoru " sa snažím naše manželstvo udržať ..
Myslíte si , že podvedená žena má muža hneď vykopnúť ... A prečo mu hneď urobiť dobre ? Myslím , že niekedy je trpezlivé udržovanie vzťahu ženou , pre muža väčší trest , ako dať mu slobodu ..Nech sa ešte trošku poškvarí s vlastným svedomím , nech už to dopadne dobre či nie ...Ja som pripravená na obe varianty a on ...musí žiť s tým , že si pos..l život ...

Laurina22

Chlapi su svine,mne ten chlap ublizil ako nikto nikdy,stale sa z toho spamatavam a priznavam,uvazovala som uz aj o odbornej pomoci nakolko sa tych zlych pocitov a myslienok na neho nedokazem zbavit.

pozri-

|>&[]|]€
dátum a čas príspevku
Dnes 12:02

...tak k tomu by sa mali vyjadrit zeny-co podvadzali-alebo este podvadzaju...
ja osobne som mohla tiez podvadzat manzela-ked sme mali nejaky problem a neurobila som to-A VER MI MALA SOM NA KAZDY PRST NAPADNIKA I KED SOM BOLA VYDATA.../a on si bol vedomi ze to neurobim a najlepsie bolo to-ZE SA PYSIL TYM ZE DOBRE VYZERAM A O MNA AJ INY STOJA A JA CHCEM LEN JEHO A LEN JEHO SOM MILOVALA/

Nicoll

sak samozrejme,ze je to len o charaktere... zhrozena ver tomu,ze take zeny naozaj su a neni ich malo...poznam 2 baby ,ktore si koli jednej noci znicili dlhorocne vztahy...proste nahovarat si,ze zeny su o nieco lepsie co sa nevery tyka je naivne