Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

laurina tak toto bolo uzasne :D presne tak aj je .. len jej husti do tej jej blbej hlavy hovariny.......
maoam ja zas obdivujem zenu ktora po nevere dokaze odpustit a zit s nim v jednom dome a este snim aj spat! fakt musi mat ta zena silny zaludok...

Maoam

zeny su si samy na vine

vazne, zeny su sproste ze odpustia

proste treba byt nekompromisna, bude sice vyplieskany z toho ale aspon bude mat pred takou zenou respekt

obdivujem zeny ktore po odhaleni muzovej nevery mu zbalia kufre a dovi, uz sa s nim viac nebavia

Zhrozenaaaa

hm keby ste sa spytali muza ci odpusti neveru ziaden by vam nepovedal ze ano ...... kazdy by to neodpustil a by povedal ze to bola k.rva... je to tak..
my zeny .. sme silne dokazeme to odpustit a robime velmi zle.. preto nas beru ako samozrejmost .. ze hoci by neviem co spravil staci sa tyzden ospravedlnovat a uz je ok.. ale nie je.. potom je zena ziarliva lebo sa boji ze to spravi zas.. muz znej spravi ziarlivku zas zahne..........
chlapi su v tom svine..... nemaju cit....... a nedokazu pochopit ako tím nam ublizuju a ako sa my musime trapit....... a aj po tom vsetkom im odpustime co by si mali aspon vazit.

Laurina22

Dovod u zien je iny.Nie je stastna.

Nevera zien a muzov su dve diametralne odlisne veci.

Samozrejme patologicky chorych jedincov zavislych od sexu a vzrusenia neratajme.

alexisa

individualne to je, ale vacsinou to je preto lebo su zbabeli priznat sa, spravia to raz, druhykrat a na treti uz nemaju vycitky,a ked je zena neverna aky ma dovod?

Maoam

jasne, alebo argumentacie typu ved uz v raji bola EVA ta co Adamovi podala jablko...vzdy je na vine zena

ti muzi su asi fakt chudacikovia nesvojpravni krasne si to zariadili, ludia to tak maju vtlcene v hlavach, ze ich automaticky podvedome brania

hrozne nieco

chlap ma milenku, ZASA je na vine manzelka, ktora asi nie je dost dobra v posteli

Maoam

mna tato skutocnost na celom tomto probleme zaraza a hneva najviac

ten chlap je vzdy chudacik, vzdy je chraneny, okolim, spolocnostou, vzdy su na vine zeny

PRECO JE TO TAK?????????