Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

MUDRUJU NIE LEN MILENKY ale aj OKOLIE ked NEJAKU ZENU MANZEL PODVADZA.../a najviac mudruju take-co nikdy nezazili neveru-len odsudzuju podvadzanu zenu/
...poznam z okolia aj taky pripad-ze manzelka podvadza manzela a kazdy to riesi len on o tom nevie-alebo mozno vie/a nic s tym nerobi?tazko povedat/
NEVERA BOLA,JE A BUDE A S TYM MI NIC NENAROBIME...
NAJHORSIE NA TOM JE-ZE KED MUZ PODVADZA- STALE TO ODSKACE ZENA/MANZELKA/-CI UZ ZA TO MOZE ALEBO NEMOZE A TO JE NA TOM NAJHORSIE.../je to individualne/

Laurina22

Viete mile milenky a mudrlantky.

Im doma tak ako som uz pisala nechyba nic.Len manzelka nema cas obskakovat len okolo ich zadku a penisu.Su tu deti,praca,domacnost.

Tu ide cisto len o sexualny pud,zena je vecer unavena,ma tazky tyzden,mozno sa to taha mesiac a pozrime sa,mlada kocka s napnutou pletou a pevnymi prsiami,kde je ON stredobod pozornosti,no nezasun si.

pozri-

...presne tak LAURINA-DOMA SU SPOKOJNI/ale je to u kazdeho samozrejme individualne/-a jedine co im chyba-je ZDRAVI ROZUM-a nie ako poniektore pisu-ZE IM NIECO DOMA CHYBA U MANZELKY PRETO TO HLADAJU U INEJ-SOMARINA PRVEJ TRIEDY...
...podla mna k nevere by sa mala vyjadrovat iba taka-ktora to zazila a nie take co v zivote nevedia co je to nevera-a len -MUDRUJU-CO BY ROBILI-KEBY- ALEBO PRECO MUZ PODVADZA ZENU...
...a tiez mi mlade dievcata povedali/ked sme sa bavili na temu nevera/-ze radi maju zenatych len tak pre ich dobry pocit a pocit z toho ze utekaju od nejakej zeny a idu k nim-PODLA MNA NIECO SI TYM LIECIA A TIEZ DVIHAJU SEBAVEDOMIE NA UKOR INEJ ZENY...
...podla mna kazda nevera ma individualnu pricinu a nemali by sa do toho miesat a k tomu vyjadrovat iny/cudzi ludia/-lebo nevedia presne-preco sa stala-stale je to len medzi tymi dvoma ludmi-ktorych sa to tyka...a mudrovanie okolia uz len ublizuje tomu vztahu este viac-niekedy ako samotna NEVERA...

Laurina22

Ale to vobec nie je o tom ze by im bolo doma zle.Oni su doma spokojni,len chcu opat zazit to vzrusenie ako pred rokmi ale koli tomu zase nebudu zahadzovat svoj vztah a takisto ani niekolkorocne vybudovane zazemie.

Zhrozenaaaa

z toho co tu pisete som fakt uz zhrozena.. ze sa zabavaju na tom ako spia so zenatymi muzmi........... ved to je ubohe... su to len neake stetky co si musia dokazovat heh zbalila som jej manzela...
a ze na to aby podviedli musia mat dovod ??? heh nemusia staci ze na nich neaka hodi usmev v kratkej suknicke, hlbokym vystrihom a na to nemusia mat ani dovod... rozmyslaju tym dole ta tak to aj vyzera v dnesnej dobe.. je mi z chlapov zle...

alexisa

ja myslim, teda viem, ze keby im vo vztahu nic nechybalo tak sa nehrnu do narucia, alebo postele inej zeny... pravdepodobne sa boja povedat pravdu svojej priatelke, lebo im nieje lahostajna a taktiez nepotrebuju sceny a zahravanie na psychiku, kopec placu, neustale vycitky a podobne pro kazdej hadke pripominanie... a tak si to kompenzuju takto, vacsinou si myslim,ze ich nebavi stereotyp v sexe, uz ich zena nema cim prekvapit,uz poznaju kazdy jej pohyb, cely charakter, kazde zakutie tela a preto podvadzaju.... moj nazor, nechcu ublizit a radsej klamu, alebo nevedia ako z toho vycuvat a tak tomu nechavaju volny priebeh,ze narazia raz na taku ktora im ucaruje viac a tak sa na hentu vybodnu a jednoducho si ziju tu rozpravku odznova a kedze su stastni uz ich dotycna nezaujima. kym ich nezacne nudit stereotyp a zas odznova...chlapi asi podvadzaju viac ako zeny, ale zeny podvadzaju tiez... no jednemu nechapem, nechapem ako moze niekto bez chrvtovej kosti klamat do oci a so slzami v ociach hovorit "milujem ta" ked spavaju s inou...to mi je teda proti srsti. a poznam aj take dievcata ktore vedia, ze ich lasky su im neverne a na otazku - tebe to nevadi? ako dokazes takto zit odpovedaju jednoducho- keď ja ho tak mulujem.. su na partnerovi zavisle...... a ti chlapci ich maju ako naplast- ked nie ina tak aspon "stará" inak neviem opisat vyznam nevery

Laurina22

Brala som to inak pretoze som ho milovala a bola som od neho vyslovene citovo zavisla,brala som ho ako poloboha.Teraz viem,ze som si ho az prilis idealizovala.

Ale na druhej strane,vedela som,ze je zenaty.Predsa som do toho isla.To si nikdy neodpustim a viem,ze sa mi to raz vrati.V akejkolvek podobe.

Dewberry

Laurina, Ty si to mozno brala inak, ale ja ked som pocula ako sa milenky vyjadrovali o tom, co robia, fakt som nechapala. Mala som spoluziacku, ta spavala s chalanom, co bol zasnubeny a este byval u rodicov. Raz ich vyrusila jeho mama, on len pootvoril dvere a chvilku sa s mamou rozpraval. No a ta moja spoluziacka sa na tom zabavala, ze urcite si ta stara krava myslela, ze tam ma tu svoju snubenicu.

Laurina22

Tak no,je viacero typov mileniek...

Mna keby dotycna nacapala s nim,ja by som sa od hanby prepadla.

Prave preto som sa uz stretbutiam branila,zvlast na meistach kde by nas mohlo byt vidiet.

Dewberry

No ja som stretla par bab, co spavali so zenatymi a tie sa celkom dobre zabavali ako napr:"He-he, pol hodinu sme v aute hladali moju sponku do vlasov,aby ju zena nenasla" a pod. Alebo jedna co spava so zenatym managerom este radila ostatnym, ze takto sa ziska povysenie a pod. Ani jedna nemala vycitky z toho co robila.
Kamoska tiez prisla na neveru manzela, milenku si vyhladala, dala jej preplesk aj jemu a je pokoj. Manzel je odvtedy doma a seka dobrotu.

Najčítanejšie články