Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

ma uz ide urvat z toho coho su tí chlapi schopní....... fakt az usta otvaram...........
chlap moze vsetko podvadzat , este ich za to obvini ze to mozu zato oni .. potom keby to spravila zena ta uz .. nechapem...

Zhrozenaaaa

ale ja som pisala ze obdivujem ze to dokaze odpustit...... take nieco .. a este spat v tej posteli... a byt snim v jednom dome...... ale tym padom sa aj zhadzuje lebo mu dava najavo ze on si snou moze robit co chce a do kedy chce lebo ona ho neopusti :/
chlapom netreba odpustat.... a oni by to nerobili......

Maoam

ja poznam osobne jeden pripad, kde kocka mala stale herpes (najmä na ustach), stale, hadam kazde dva tyzdne sa trapila, potom sa rozisla so svojim a vsetko zmizlo! nikdy viac hadam uz aj tri roky nic nema

potom prisla na to ze spaval cely cas s inou, dokonca ju aj poznala - a tato holka mala nad perou nieco ako chrasty, nejake ochorenie podobne herpesu ale aj herpesy, stale dokola, ona to uz mala chronicke

VTEDY pochopila

Maoam

Laurina: chlap si kondom nevezme, ak na tom milenka vyslovene ze nenastoji, raz som citala jeden odborny clanok a statistiku (aj ked viem ze su skreslene), bolo to nieco na ten styl ze z muzov ktori podvadzaju 80% ide na to bez prezervativu

manzelky casto az cez gynekologicke problemy pridu na to ze ich manzel podvadza, chronicke kvasinky, chlamydie - ona jemu verna - odkial to ma?? a mame to...ze odkial

je to cele jeden obrovsky HNUS

Laurina: ano k tej teme co si pisala to som citala, presne ona to nijako neriesila este si vycitala ze ona je na vine lebo je tehotna a tak mal pravo prasit inu

neskutocne

Laurina22

Raz tu bola tema,kde zena nacapala svojho muza cez obed doma s milenkou v ich posteli,zavrela dvere a odisla spat do prace,lebo je vraj tehotna a ona to nebude riesit.A vecer prisla a lahla spat do tej postele kde on prasil inu ale nezabudla podotknut,ze bielizen vymenila.

Som skoro spadla zo stolicky baby.

A potom ze nie sme slepice.No sme:-)

Maoam

Zhrozenaaaa na takej zene neobdivujem nic, lebo je masochistka, uprimne este sa milovat s muzom o ktorom viem ze ma par rokov nechutne podvadzal, cely cas spaval aj so mnou ako manzelkou a dotycnej milenke hustil do hlavy vsetky tie krasne reci...NIKDY. Proste taka manzelka nemoze mat sebauctu! Ak toto dokaze?

ine je ked s nim este komunikuje kvoli detom a tak, to pochopim a jasne, peniaze na deti potrebuje ale ak je schopna s nim este zit ako manzelka vratane sexu - nepochopim

Maoam

jasneeee :-DDDD

neskutocni alibisti a herci

aj tak zenu, ktora takeho hned vyhodi a nikdy viac neprijme obdivujem, napriek tazkostiam s tym spojenymi

pred zenami, ktore takeho magora prijmu spät a odpustia a pritom sa trapia dalej roky a zasa im to urobi, respekt nemam (aj ked ich ciastocne pochopim)

s takymito svinami treba jednat nekompromisne

zeny im to svojim pristupom a spravanim predsa len ulahcuju, akoby ich este chvalili za to ze prasia milenky a umoznuju im to, davaju im na to priestor ,odpustia im to - a potom sa cuduju