Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

no tak to je uz o charaktere...... citala som vecsinou co to spravili len preto ze ich vztah nefungoval... a vecsinou co som citala tak si zbalili zenateho.... ale zeby vydata zena podvadzala pre pud som nepocula..

Nicoll

no ja si naopak myslim,ze dost nevernych zien podvazda prave pre pudy,blaznia im hormony,chcu zazit dobrodruzstvo....nevera je svinstvo a ci ju pacha muz ci zena, je to uplne jedno...

Zhrozenaaaa

tak urcite to nie je preto preco chlapi!! ze pre pudy a ked vidia suknicku a hlboky vystrih!!!!!!!!!!!!!
zeny podvadzaju z dovodu a muzi ?? bez dovodne!!

pozri-

MAOAM taky som to tak urobila po velmi dlhej dobe-nechcela som chlapa ani vidiet-stale som milovala manzela aj po rozvode-ale po dlhej dobe som si nasla priatela -niekolko kilometrov od nasho spolocneho bydliska/odstahovala som sa/ a co myslis ze exmanzel urobil?-doliezal aj tak a vyhovaral sa na dieta-ze chodi za dietatom...priatel bol velmi ziarlivy-tak co myslis ako to dopadlo?
KED SA TI UZ RAZ NIECO V ZIVOTE POKAZI-TAK UZ TAK ABY TO STALO ZA TO...
...ale mas zeny-ktore zaziju neveru-odpustia-chlap sa spamata a ziju si nadalej stastne-no moj pripad to nebol...

pozri-

strasne nieco aki zbabelci a egoisti to su, stale myslel vlastne len na seba a zeny vyuzival, aj milenku, aj manzelku

...presne tak MAOAM-ale ja som zo zaciatku stale nadavala na milenku-bol to ten taky sok-ten pociatocny...
ale tak som casom pochopila-ze aj jeho milenka bola do toho zo zaciatku zatiahnuta tak-ZE NEVEDELA ZE JE ZENATY,MA MANZELKU A DIETA...
KLAMAL JEJ A MNA PRED NOU OHOVARAL-KED SA TO PREZRADILO ZE JE ZENATY...NO,ALE SANCU SOM MU AJ TAK DALA-ALE ZNEUZIL JU/SLUBIL ZE ZOSTANE S RODINOU-ALE DRUHY DEN ZASA BOL PRI MILENKE/ A POTOM DOLIEZAL...ked sme mali po ROZVODE...
najhorsie na tom je-ze poniektory ludia odsudzuju cloveka bez toho aby vedeli ako vsetko presne bolo a nedaju si vysvetlit ze ja som nic zle neurobila...
a ze mu nieco chybalo?ja som toho nazoru-ze ked sa chlap rozhoduje a vaha-nic mu nechyba-len si chce spestrit zivot...a jedine co mu chyba JE ZDRAVI ROZUM A ZDRAVE UVAZOVANIE...
ale tak co -je to za mnou-ale pokazil mi tym zivot/lebo sa to so mnou vlecie stale/i ked ja to stale neriesim-riesia to iny...ako keby sa to tykalo ich :)))) sranda ako poniektory vedia lepsie niektore veci o cloveku ako sam clovek o sebe :))))to su ty taky ktory si myslia ze im sa to nikdy nemoze stat...LEN ABY SA NECUDOVALI-NESTANE SA TO IM-MOZE SA TO STAT ICH DETOM...ZIVOT JE NEVYSPYTATELNY A PRINASA SAME PREKVAPENIA...

Maoam

tak takemu co by po rozvode od milenky doliezal za mnou by som uz len vedro s vodou na hlavu vyliala

najlepsie vymenit zamky alebo sa uplne prestahovat ak sa da a zmenit vsetko, telefon, maily, cislo na mobil uplne vsetko

aj tak z takej zeny urobi hysterku a harpiu, aby ON vyzeral dobre

je mi zle z toho alibizmu

Zhrozenaaaa

su to egoisti co myslia len na to aby im bolo dobre....
a priliezaju jak maciatka len preto lebo uz nemaju nic... a zistuju ze mali vsetko ! Ziadna sanca nic... zasluzia si trpiet tak ako ich zena!

Maoam

je to hnus

jasne ze zacal doliezat, doma mal vsetko, milenka asi full service neposkytovala, asi nevedela riadne varit alebo uz nebola taka drazdiva, ked ju mal na krku stale a nielen obcas, vyvonanu, vyobliekanu, vymalovanu, oddychnutu, usmiatu...

strasne nieco aki zbabelci a egoisti to su, stale myslel vlastne len na seba a zeny vyuzival, aj milenku, aj manzelku

stale chcel pre seba to najlepsie, ze este mal vobec odvahu doliezat po rozvode, otras!