Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

LAURINA
...vidno ze si si uvedomila svoje konanie-CLOVEK SA UCI NA VLASTNYCH CHYBACH/necitala som vsetky prispevky/
a chapem ta ze sa trapis-vela ludi takto trpia len s toho dovodu ze ich niekto ohovara a hadze na nich spinu-aj ja mam svoje osobne skusenosti s tymto a tiez som podobna ako ty v tom ze rada si veci doriesim-aj sa stale snazim mat cisty stol s kazdym...
ALE POCHOPILA SOM JEDNU VEC-ZE NIE STALE TO IDE-A NEDA SA S KAZDYM SERIOZNE POROZPRAVAT...A VYSVETLIT SI Z OCI DO OCI...
pretoze-su ludia ktory poohovaraju a ked za nimi ides s tymto problemom-VYSMEJU SA TI ESTE DO OCI A AJ TAK POPRU
-potom su ludia-ktory veria viac ohovaraniu-ako ludom ktory su ohovarani/taky ludia u mna a podla mna nemaju svoj vlastny rozum a len sa riadia ohovaranim/a s nimi tiez vela NEVYBAVIS...
A POZERAJU NAKONIEC NA TEBA AKO NA BLAZNA-ZE CO VOBEC TY OD NICH CHCES...
TAKZE JEDINE CO NAM OSTAVA SA NEJAK S TYM ZMIERIT-ale jasne ze to cloveka trapi-ale casom sa s tym zmierim-co ine mi ostava-URCITE KOLI TAKYM LUDOM SA NEPOJDEM OBESIT-ALEBO SA NEZBLAZNIM...
ak by ti fakt urobila dobre psychologicka zajdi za nou-ale ja osobne by som to poriadne utajila pred tou zenskou-aby zasa to nezneuzila...

...jasne ze by jeho manzelka vyronila viac slz-ved to je NORMALNE...

Laurina22

Mariola ano,mas pravdu.Len ja nemam rada nedoriesene vecia toto vo mne nedoriesene je.A to mi nici zivot.Mam uzkost,nervozitu,tak dlho som sa uprimne nezasmiala.Nici ma to.

natusa42

lebo sú to obyčajné svine,ktoré si nič nevážia,čo iné ?čo čakáš preboha,dievča ?ide mi a vždy im išlo len o sex,o ničš iné ,a o to,aby ich frajerka bola krásna a sexi ..sa mi hnusia všetci do jedného