Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Joo Ke

hnusia sa mi ludia, ktory sa navzajom klamu !!!!
prepac Laura ,nie je to mierene na tvoju osobu ,ale vo vseobecnosti !
moja mama je cudzinka ,otec slovak ....... a ja !!! ......
pisem z pohladu dcera
viem ,ze nezdravy vztah dokaze pochovat aj tie najpevnejsie zivotne zasady
lutujem ludi, ktory prekrocia vlastne hranice a prestanu si vazit samy seba
viac nemam co pisat do tejto temy !

Laurina22

Ja svoj cin velmi lutujem a viem,ze ona by za nim vyronila milion krat viac slz ako som vyronila ja...

A co sa tyka tej osoby?Ublizila mi a nemala dovod.To ma trapi ze zostalo par veci nevysvetlenych a ja som z toho vysla ako cvok.

pozri-

LAURINA v zivote je to tak-ludia jeden druhemu ublizuju a velmi/ja ta chapem aj mne ublizuju takymi pomluvami-aj na mna hadzu nechutne veci-ale zistila som jednu vec...
ZE TO NEROBIA LEN MNE-ALE AJ INYM...pocuvam veci o ludoch ktorych dobre poznam zle veci a viem ze su vymyslene-A STALE BUDEM TVRDIT ZE JE TO LEN ZAVIST...BER TO AJ TY TAK A NETRAP SA...
a k tej lutosti len tolko-vies mozno jeho manzelka ani nevie co robi okolo-doma moze struhat dobrotu/podobne som to mala aj ja rok som nevedela ze ma manzel milenku-ku mne sa choval velmi dobre-denno denne som pocuvala ako ma miluje a podobne veci a mna to ani neudivovalo ze mi to hovori-lebo on mi to hovoril od zaciatku ako sme sa spoznali/

Laurina22

POZRI-Tak nech sa strci vies kam...Tu nejde o to koho chce alebo nechce,tu ide o to,ako jeden clovek moze takto ublizit druhemu.

A ano,lutujem ju,predstav si.Pretoze vidim co ma doma za svinu.A nie,nemusis sa ma pytat ci som ju nelutovala aj ked som s nim chrapala,nie,vtedy som na nu ani len nepomyslela.

Laurina22

POZRI

Ublizil mi on,milenec a ona,jeho priatelka,kamaratka,znama,milenka-JA VLASTNE NEVIEM CO MU ONA JE.KAzdopadne,zistila,ze spolu nieco mame,povymyslala si na mna chore,nechutne veci a komu uveril?Hadajte?Kto vysiel z tych vsetkych veci ako najvacsia chudera?

Ano.Laura.

A teraz?Ja neviem ci spaval,spaval aj s nou ale su stare priatelia,kamarati,milenci...I ked ja som sa ho raz na dotycnu pytala a povedal,ze su len znami,poznaju sa dlho a to je vsetko.Klasika.

Ale ano ona mi velmi ublizila len preto pretoze si povymyslala klamstva a naozaj nechutne veci,ktore ma doteraz prenasleduju.

Pritom ja som ho len milovala.A nikdy by som mu neublizila.Ani teraz.

A jeho zena?Lutujem ju.

kvietocek12

laurina .ta dotycna ako som pocula,mala rozbite usta a ked z toho hajz..vysla,a asi ked ju vydeli a mna,tak sa aj ona aj on mohli od hamby prepadnut lebo tam bolo vela ludi.vies taka skareda spyta troska.alkohol je svina a vtedy je vecsine chlapom jedno s kym sa vyspia,alebo ako to doslova bolo povedane ked prisiel spity domov,vraj hned po mne odisiel a stetka len kukala,tak povedal ze to nebola nevera ale len mu vykurila....no ked vytriezvel,tak to mu do debaty nebolo,ani sa nesnazil,lebo videl ze som na tom psychicky zle a ani ja som si ho nevsimala.a neboj trapil sa dost.doma mal vsetko co chcel.ale po odpusteni a case je aj tak zivot o nicom.vies ten obraz ti z hlavy nezmizne nikdy.proste takyto muzi aj zeny su ubohy a vrati sa im to tak skaredo,ako by to neocakavali a potom si spomenu ako sa musela ta podvedena osoba citit.no to uz bude neskoro.cely zivot je jedna kur....uz ani v tej telke to nieje na urovni,tak kde to spejeme?a clovek aby sa aj doma obaval pohlavnych chorob pri stalom partnerovi a manzelovi,tak to uz je naozaj sila!ahojte

Maoam

a este si myslim, ze takto, bez pomsty som ja schopna sa s tym lepsie vyrovnat, kedze som pretala ten bludny kruh negativnej energie, neoplatila som mu to rovnako, tym padom sa ta vec nezivila nejako dalej

to co urobil on, nech si za to aj sam zodpoveda, ja nemienim vedome ublizovat, lebo viem ako to boli :-(

takto nech sa mu to vrati vsetko ako uzna osud za vhodne, porucam to do vyssich ruk, aj ked na boha neverim ale v karmu ano

Maoam

vtedy, davno, som tiez premyslala nad pomstou, mala som v rukach viac veci ktore som mohla pouzit proti nemu, neurobila som tak, lebo by to bolo zasiahlo ineho cloveka a to nie je dobre

takto si myslim, dufam a verim ze sa mu to vsetko vrati, mozno ovela neskor ale vrati - jemu konkretne, kedze ON mi ublizil tak ako nikto iny na tomto svete zatial