Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

...vratit ani nie-ale po rozvode chcel dalej aby sme boli v kontakte/uz som pisala ze stale doliezal/ a bolo jasne ze nie len koli dietatu...
ked si bral dieta na prechadzku-tak raz sa stalo ze sa vypytoval -ZE CO ROBIM SAMA DOMA-proste stale sa o mna zaujimal-ale kedze ja som sa postavila dost tvrdo voci nemu-siel na mna opatrne a chcel vymenit role po rozvode/aspon ja som to tak videla/
ja som sa mala stat jeho zenou za ktorou uteka a jeho milenka mala byt asi zena od ktorej uteka...
ale kedze ja som to nedopustila nedoslo k tomu...
... mozno som to mala urobit-ale nie som taka.../ja chcem bud vsetko-alebo nic-a ta strata dietata ma velmi zobrala a nemohla som mu to odpustit-ze koli nemu som prisla o dieta/
a kolko sme boli spolu? nie dlho-ale mali sme uz vsetko pre zivot-byt zariadeny,pracu-UZ LEN ZIT TREBALO...inak sme zili velmi pekne-mali sme krasny zivot/no ked do toho nepocitam svokru/
a este jednu vec som pochopila-on mal v rodine priklad NEVIER....
STRYKO podvadzal/dokonca mal nemanzelske dieta/manzelka mu odpustila zo slovami-na dieta si zarob a mne das celu vyplatu a ostala s nim nadalej-A NEZILI ZLE
...jeho OTEC podviedol MANZELKU-manzelka ticho pretrpela a neponizila sa pred ludmi -tisko pretrpela/ale to bola velmi zla zena/
...a jeho DEDO PODVADZAL-kade chodil deti robil :))))/sam manzel sa smial tomu/a manzelka/babka manzela-zila s nim stale...
este ked bol na vozicku a bol v kupeloch aj tam si nejaku nasiel-a mne ukazoval listy co si pisu...no hnus...
takze som pochopila ze u nich je to normalne...
a aj svokra mi povedala-NIE SI PRVA ANI POSLEDNA KTORA JE PODVADZANA...a bolo...
a teraz po rokoch hovorim aj ja tak...co narobime-ked zivot je raz taky-len najhorsie na tom ze to znici zivot-zene a detom.../hoci su aj vinimky/
a viem porovnat zivot pred ROZVODOM a po ROZVODE...
CLOVEKA TO VELMI ZMENI...

pozri-

ano ja som podala ziadost na rozvod - on len hovoril o rozvode...a bla bla/take tie silne reci chlapa/ale to hovoril az po roku ked sa vestko prevalilo...je to na dlhe pisanie a ani sa neda opisat vsetko...
preto nemam rada ked sa niekto miesa do sukromia-lebo nikto presne nevie ako to medzi tymi dvoma ludmi je-JE TO LEN ICH VEC-TYCH DVOCH...
lenze ked sa nieco stane-ODRAZU JE TOLKO MUDRCOV A LUDI KTORY PRESNE VEDIA PRECO SA TO STALO-KTO JE NA VINE...niekedy ani samotna manzelka nevie-preco ju zacal manzel podvadzat-HLAVNE ZE TO VEDIA OSTATNI :)))) tomu ja sa musim smiat...
jedine co vedia vypotit je ze za vsetko moze manzelka-lebo manzelovi chybalo nieco doma-to je najprimitivnejsie tvrdenie co moze niekto povedat...
ale uz som sa k tomu vyjadrovala...KTO NEZAZIL NEVERU-NECH SA DO TOHO ANI VOBEC NEMIESA A NEVYJADRUJE...

pozri-

este jedna vec
...vies v zivote je to tak-ak das najavo svoje city-ako sa trapis a mas nejaky problem-ludia toho zneuziju...
...ak ukazes zasa aka si silna zena a nedas na javo city-aj tak si pre ludi zla a zneuziju to...
TAKZE V ZIVOTE SI NEVYBERIES A ZIVOT A SVET JE CIM DALEJ HORSI A HORSI...
/a myslim si ze ty to velmi dobre vies-pretoze urcite uz mas aj ty nejake skusenosti v zivote za sebou/

pozri-

LAURINA
...tak prepac-ja len som reagovala na to ako si pisala-ZE UVAZUJES IST S TYMTO PROBLEMOM NIEKAM/tak som myslela ze chces ist s tym za psych./ale presne ako pises ONA by potrebovala poriadnu odbornu pomoc ked tak ublizuje inym bez priciny...

...manzelky ronia casto krat slzy pri nevere aj za deti-nie len za seba.../ja ked som si spomenula ze moje dieta nebude mat otca a bude vyrastat bez otca-islo mi srdce prasknut a o dalsie som prisla-mozem povedat ze koli manzelovi/
inak keby ma podviedol manzel a boli by sme bezdetny-bolelo by to urcite-ale bola by to zasa ina bolest...
NO JE TO UZ ZB.TOTO ROZOBERAT-PRETOZE JA TO MAM ZA SEBOU...
ZELAM TI ABY SI SI NASLA POKOJ A POHODU V ZIVOTE...

Laurina22

POZRI jediny,kto potrebuje odbornu pomoc je ta dotycna:-)

A dalsia vec,ja sa musim opravit,ja by som za nim uz nevyronila ani jednu slzu.

To uz nie je ten cit aky tam bol.Aj ked ho asi milovat budem svojim sposobom stale.

pozri-

...aby nezneuzila a aby sa netesila tomu ze ta to tak vzalo ze musis chodit k psych.lebo taky ludia sa radi tesia a priam kvitnu ked vidia ze sa im dari nicit inych...