Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

paralelne k tomu som zazivala rovnako drsne veci vsade (praca, sukromie, osobny zivot, zdravie), ja poznam viacero takychto ludi Laurina, je ich VELA

moja chyba bola, ze som zverila svoje trapenia a problemy ludom, ktori to vsetko zneuzili a vyuzili najhorsie ako sa dalo

ale ak funguje zakon karmy, tak vsetko dostanu spät - ja verim ze ano

v mojej moci nie je vratit im vsetko, co mi sposobili, to by som ich musela mucit pät rokov ako v stredoveku najhorsimi sposobmi, aby sa to vyrovnalo - tuto moznost nemam, tak ale snad to urobi osud sam

Maoam

to je nic oproti ostatnym veciam, toto je este to najmenej, on bol schopny ovela horsich veci (nutit zenu k sexu ked bola chora, v bolestiach a podobne), on bol v podstate dusevny aj fyzicky sadista da sa povedat

pevne verim ze sa mu vsetko vrati, VSETKO

Maoam

toto vsetko som sa dozvedela vdaka jednej velmi dobrej kolegyni, ktora ma prisla pozriet a vsetko mi povedala, lebo sa uz nevedela divat na to co mi robi, ja som tomu nechcela verit, hoci som to tusila, ale proste klapky na ociach, usiach aj na srdci, vsade...nechcela som uverit ale bolo to tak a este ovela horsie a inaksie veci cely cas

vlastne mi otvorila oci ina zena a potom nezavisle od seba dve dalsie, tiez byvale jeho kolegyne, mi referovali ze ho s nou videli casto...vecer, po zaverecnej, v aute smerom k nej na byt (byvala sama) a podobne...proste strasne veci

on mi raz povedal, ze on nema vycitky svedomia, lebo ZIADNE SVEDOMIE NEMA to citujem teraz...vtedy ma oblial ladovy pot, nechapem ako som mohla byt s takym clovekom vo vztahu, bohuzial a inak rozchod urobil cez e-mail, nemal ani tolko chochmesu urobit to osobne, rozchod cez email nastal po tom, ako som mu pri nasom poslednom stretnuti osobnom povedala ze takto to uz dalej nejde a ja uz nedokazem znasat vsetky tie veci, vtedy slubil ze sa zmeni a zmena bola ta, ze mi na Stedry vecer poslal mail s tym ze je koniec

Maoam

uprimne? ja som potrebovala vtedy 3 roky, ale to bol dlhy vztah, takmer 4rocny ale udialo sa vela bolestivych veci pocas neho, ja som bola po nom strasne znicena, fyzicky, psychicky, skoro troska, takze tie tri roky u mna neber prosimta ako standard, najhorsi bol prvy rok, rok a pol, potom to uz islo, trvalo dva roky kym som prestala na neho mysliet hned po zobudeni, po dvoch rokoch od rozchodu som uz zila uplne svoj zivot, bolo to hrozne drsne, ale on ma klamal styri roky, robil hnusne veci, ja som po rozchode prisla na velmi vela veci, ktore ma tak sokovali, ze som vlastne musela dodatocne spracovavat aj tie, zistila som ze som ho vobec ale vobec nepoznala a ze som investovala najkrajsie roky do cloveka, ktory clovekom ani vlastne nie je

bola to kruta skusenost - kazdopadne mi vela dala ale to viem ocenit az teraz, po rokoch!

co ta nezabije, to ta posilni Laurina

ja som sa dozvedela napriklad take veci, ze ked som vtedy lezala v nemocnici a bola na tom strasne zle, on mi vtedy volal ze nemoze prist ma pozriet lebo ma vela prace a vies co robil? cele dva tyzdne co som tam lezala kazdy den spaval s mojou kamaratkou, obaja vedeli ze bojujem o zivot v nemocnici

Maoam

a preco sa niektore zeny stanu 'obetami' takehoto choreho vztahu? nemyslim, ze su vsetky chudery alebo vychcane slapky, vobec nie, je medzi nimi strasne vela vyslovene super bab, dobrych, citlivych, milujucich, skor sa do toho dostali, lebo este nemali vytvorene hranice v tychto zalezitostiach, pre seba samu aj pre opacne pohlavie

a tak sa to musia naucit - asi takouto blbou skusenostou

tie co sa to nenaucia, do toho padaju stale zas a znova, su vecnymi milenkami nejakych magorov a svin, az kym to raz nepochopia a posunu sa inam, vtedy prestanu byt pre nich zaujimave alebo nemaju taki muzi viac u tychto zien sance

cim skor sa toto stane, tym lepsie...

Maoam

moj nazor je ten, ze tito muzi maju problem s blizkostou vo vztahu a su vlastne v skutocnosti neschopni viest plnohodnotny, zrely a vyrovnany vztah

tito muzi su velmi nevyrovnani jedinci a maju strach zo skutocnej blizkosti druheho partnera, preto vzdy utekaju k inemu, akonahle je to tam tiez prilis blizke alebo zodpovedne, zacnu sa citit opät zle a musia opät ujst a vytvorit si tak opät odstup, citovy distanc

a problemy riesia zasadne cez sexualne udobrovanie sa

tot moja skusenost a co aj pozorujem u okolia, stale je to ten isty scenar

pretat toto moze len zena (alebo jedna zo zien), tym ze nepristupi na JEHO pravidla tejto chorej hry

Laurina22

Presne na to som narazala,ci nemal tendenciu od milenky utekat k tebe.

Ja nerozumiem tym muzom,je to hnus,svinstvo

Zena mu da vsetko a aj tak ide za inou