Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

nie ;-) UZ NIE
ja poznam asi len jednu babu, ktora je fakt ze lojalna a da sa jej zverit a aj verit, ale ona je bisexualka, takze nie je to taka typicka heteracka, co ti za vsetko ide oci vyskriabat a zavidi este aj akne na tvari, proste je to taka super normalna baba, da sa s nou pokecat ako s muzom kamaratom :-DD mam ju velmi rada

Maoam

roky presvedcivo predstieraju priatelstvo (ale len dovtedy, kym z teba maju uzitok a profit), ano su to hyeny väcsinou ano :-(

Maoam

inak ma najviac sklamali ti ktorych som pokladala za najblizsich

bohuzial

a pripady, kedy som ja roky niekomu pomahala (so vsetkym a vdaka mojej pomoci si vybudovala uzasny zivot) a dotycna sa potom ani neprisla rozlucit ked sa prestahovala to ani neratam :-DDD ani len sms neposlala, nic proste dostala co potrebovala a odkopla ma dobre co?

toto sa mi stalo u zien nespocetne vela krat, toto je zenska specialita

Maoam

ja mam uz len muzskych priatelov, ktorym sa zverujem s naozaj osobnymi vecami (mam 2), zenam nedoverujem vobec

tito dvaja viem ze su asi najlojalnejsi ludia akych poznam a tiez si preskakali strasne vela tazkeho, preto su aki su

dufam ze budeme kamaratmi do konca zivota

Laurina22

MAoam ale ja som taka ista.Uz nehovorim nic nikomu.Konkretne.

Len jednej priatelke.A viem,ze ona nepovie nikomu nic.

Maoam

to boli najdrsnejsie roky mojho doterajsieho zivota vo vsetkych zivotnych oblastiach, nezelam zazit nikomu, vsetko naraz

Laurina: odvtedy svoje trapenia a problemy riesim vylucne sama so sebou, ja nedoverujem uz ani blizkym ludom, mam par priatelov ano - tym doverujem ale tym to hasne vsetko

ludia su svine bohuzial je to tak