Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Allie ak sa smiem spytat,cim ta nakazil?

Dufam,ze sa nebavime o tom istom cloveku...

AKo ste sa spoznali?

Aj ja to mam zdravotne zuctovane,akurat som prisla od lekara,dal mi injekciu,vraj nemam zaludocnu virozu ale stres mi sadol na zaludok....

allie

Dakujem vam vsetkym za rady. Myslim ze bude lepsie nechat to uz vsetko tak. Asi by to bolo aj dost egoisticke vesat to partnerovi na nos, len aby som ulavila vlastnemu svedomiu. Mozno casom, ked na to pride a budem citit, ze smiem, ako pise piktogram. Ked nad tym rozmyslam z druhej strany, tiez nepotrebujem poznat vsetky partnerove excesy z minulosti.

Co sa mna tyka, beriem to cele podla moznosti v pohode po psychickej stranke, to ze sme si mi dvaja ublizili, tak nam treba, mrzi ma vsak, ze sa to dotklo aj inych. A to sa mi neda lahko odpustit. A aj zdravotne sa mi to pekne zuctovalo. Ani nie ze by ma nejak priamo nakazil, len velka suhra blbych okolnosti a toto uz bola asi posledna kvapka. Tak ma to hneva niekedy o to viac. Ale tak vsetko zle je na nieco dobre, len treba vydrzat.

Laurina22

Pozrite sa damy:

Daj si POZOR, aby si nerozplakal ženu, pretože BOH počíta jej slzy. Žena pochádza z mužovho rebra. Nie z chodidla, aby sa po nej šliapalo... Nie z jeho hlavy, aby bola dokonalejšia, ale z boku, aby bola rovnocenná... Spod ramena, aby bola chránená... A blízko srdca, aby bola milovaná !!!

Laurina22

AHoj Allie.

Nie,nepovedala som mu to a ani nemienim a nechcem aby sa to niekedy dozvedel,pretoze toho cloveka pozna.

Jeho pozna velmi vela ludi a preto nie ze musim,ale chcem mlcat.

Ak sa na to necitis,nehovor to buducemu alebo terajsiemu priatelovi.

Ak mas nejake otazky alebo sa potrebujes vykecat,kludne mi napis aj na mail,mam ho zverejneny.

Viem,ze je to tazke ale ver mi,raz to skonci.

piktogram

allie: pardon, ze do vasej debaty vstupujem, ale istym sposobom sa ma ta tema tyka. moj partner ma minulost, s ktorou som sa ja dlho nevedela zmierit. V minulosti sa aj mne stalo nieco, co som neskor lutovala, aj sa podla toho zariadila.

Nepoviem ti, co mas robit, pretoze mi to neprinalezi. Poviem ti len tolko, nesil to, neved debatu priamo tymto smerom a uz vobec nie v zaciatkoch. Chapem tvoju potrebu hrat s cistym stitom, bola som v tejto situacii. Ja som sa rozhodla risknut a povedat. No vopred som v hlave bola zmierena s oboma alternativami. Daj tomu cas, ono skor ci neskor tak ci tak na tuto temu pride. A podla situacie a podla jeho povahy (po case uz sama budes vediet, ci uprimnost bude vediet ocenit) sa rozhodni.

Co sa tyka tej druhej strany, nebola som schopna jeho minulost prekusnut, rozisli sme sa. Nebyt jeho vytrvalosti a tvrdohlavosti, mozno to dodnes lutujem. Ale... on je jeden z mala Poslednych Mohykanov, ktori ked lubia, tak upchaju aj vybuchnutu sopku.:) Nastastie. Ako vidis, moze to dopadnut rozne. Ty sa vsak zariad podla seba, pocuvaj, co ti napovie tvoj vnutorny hlas. Sama vies najlepsie, co bude to naj pre teba.

Maoam

co dosiahnes tym ze to muzovi povies? v com by si sa citila inak? snazim sa len pochopit pozadie

myslis ze muz by ti povedal ze podvadzal partnerku alebo mal vztah s vydatou a pod?

urob ako myslis, ide len o to, aby si si neurobila este viac zle, vsak si potrestana viac nez dost, zaplatila si vysoku cenu za to vsetko

vies mnohi ludia su taki, ze sa robia, ze neodsudzuju, prijmu to a o sebe nepovedia zdaleka vsetko a ked sa medzi vami nieco stane, konflikt, hadka, ON pouzije proti tebe to co o tebe vie (od teba) ale ty nebudes vediet nic (teda len to co ti povedal o sebe a ver tomu, ze drviva väcsina muzov ti nepovie pravdu) takze co tym ziskas?

z toho co pises mam dojem, akoby si seba samu povazovala za necistu alebo hriesnu, len preto ze si mala vztah so zenatym (zrejme si ho milovala), toto sa moze stat kazdej zene, nikoho si nezabila, nikoho si vedome nezneuzila ani vedome neublizila - co si teda vycitas?, co je na tom take strasne, ze sa chces verejne vyspovedat?

pripada mi to akoby si si citila potrebu ist na pranier a tym, ze budes druhym(i) potrestana, ta vec sa az vtedy vymaze

to znamena ze to, co si urobila - povazujes za nieco velmi zle a tym padom aj seba samu za zlu

je to vsetko inak a je to komplikovanejsie, trapi ta asi najviac to, ze ty si typ, ktory by za normalnych okolnosti take nieco neurobil a distancujes sa od zien, ktore to bezne a bez problemu urobit vedia, preto s nimi nechces mat nic spolocne....nie si taka, si ina, toto chapem, uplne

ty si musis hlavne odpustit - sama sebe a vyrovnat sa s tym, je to asi este dost cerstve a tak sa nevies na to divat z nadhladu, o rok-dva-tri sa budes na to divat uplne inak, okrem toho budes starsia a zrelsia

ak sa ti ulavi, povedz to psychologovi alebo niekomu kto ma povinnost mlcat, hovorit toto ludom ktori ta poznaju alebo su tvoji blizki sa väcsinou proti cloveku velmi obrati a nevies ake budu nasledky...niekto ti tym moze znicit buduci vztah, zivot..vsetko

urob ako uznas sama za vhodne, pokial to ty prijmes ako sucast svojej minulosti, nebudes pred nicim utekat - akceptujes to ako sucast toho, co bolo, TERAZ este utekas o tom to je, nic viac...

allie

Maoam vdaka za radu. Suhlasim, ze minulost neni treba vesat ludom okolo na nos, co bolo, bolo. Len vo vztahu by som aj ja rada poznala minulost partnera, ani nie len zo zvedavosti, ale skor aby som mu mohla viac porozumiet, kym vlastne je, tak preto rozmyslam , ci na opatku porozpravat aj tu svoju. A nechcem cely zivot nieco skryvat, mat tajomstva.

Mas pravdu, nie som s tym uplne vyrovnana, to chce asi este cas. Hnevam sa na seba, ze som nieco take dopustila, ale sucasne mam pred ocami aj vsetky tie prijemne chvile, zazitky. Za cele to krasne sa mi vsak uz dostalo od zivota vyuctovanie. Uz to chcem hodit za hlavu, vykrocit s cistym stitom, len bojim sa, ze ma to v buducom vztahu bude prenasledovat ako tien, ak sa nepriznam. A ak sa priznam, lahko sa to v slabej chvili pouzije proti mne, ako pises. To asi ostane ako nejaky urok k tomu:)

Maoam

allie, ak ti mozem poradit, nechaj si to pre seba a nehovor mu o tom

nie preto, ze by si mala vedome klamat ale jednoducho z toho dovodu, ze nie kazdy clovek je schopny pochopit dovody PRECO to zena urobila a mala taky vztah (a tie dovody moze pochopit len ten kto zazil nieco podobne), z mojej skusenosti s ludmi ti poviem len to, ze VSETKO takehoto druhu otocia proti tebe a partner aj keby to mozno najprv prijal, by to mohol hnusne otocit proti tebe neskor, staci hadka, cokolvek a otoci to proti tebe. som zastancom toho, ze minulost je minulost, ako partnerova tak aj tvoja, kazdy z vas tu svoju minulost ma a ta nema co zasahovat to pritomnosti a vasej buducnosti

skor to vidim a citim u teba tak, ze TY s tym nie si vyrovnana a chces svojej dusi takto ulavit, tym ze mu to povies

odpust sama sebe, vyrovnaj sa s tym, pripadne aj za pomoci psychologa

ale taketo veci nie je dobre vesat druhym na nos, väcsina ta odsudi aj ked absolutne do toho nevidia a nevedia preco si to urobila

ludia su proste taki...a najviac ta odsudia ti pokrytci, co sami maju za usami ale velmi radi ohovaraju, kritizuju a odsudzuju vsetkych ostatnych (len seba nie), pritom maju co upratovat pred vlastnymi prahmi

to co si spravila si spravila z nejakeho dovodu, ktory poznas len ty sama najlepsie, preto ze si bola milenkou zenateho muza nie si zla ako clovek, toto musis pochopit, preto neodsudzuj seba samu, ak si sa z toho poucila, mas pravo na pekny a stastny zivot a vyrovnanost sama v sebe, ide o to ze ta to posunulo dalej

ine by bolo keby si to mala ako hobby a robila to cele roky a mala X zenatych milencov za svoj zivot, to je nieco uplne ine, takto si sa potkla, pochopila, poucila sa a ides dalej...

prajem ti vsetko dobre

allie

Laurina

precitala som si tvoj pribeh, som priblizne v tvojom veku a tiez som pred par mesiacmi prezila podobnu "avanturu". Aj ja som este vo faze spamatavania, no ale zasluzim si. Ak som spravne pochopila si uz v dalsom normalnom vztahu. Smiem sa spytat, povedala si o tom svojmu priatelovi? To je totiz to nad cim rozmyslam, v novom vztahu by som chcela hrat s otorenymi kartami a priznat, ze som bola so starsim zenatych muzom, ale na druhej strane, sama neviem, ako by som pozerala na takeho cloveka par mesiacov dozadu. Aj ked v mojom pripade sa to vymykalo vsetkym normam, nebola som uplne klasicka milenka. Priznat sa? Navzdy zabudnut?