Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

Laurina22
dátum a čas príspevku
27.10.11 12:02

...ano presne tak to chcel-ZE BUDE PRI MILENKE A BUDE CHODIT ZA MNOU-akoby sa nic nestalo...
...no keby som bola taka osoba co sa chce mstit-mohla som to urobit a pomstit sa tej milenke-ale tak ja mam na rozdiel od nej charakter/tak som si to myslela vtedy/a strasne som na nu nadavala a aj hovorila-ze aj ked nevedela rok ze je zenaty-tak hned ako sa to dozvedela mohla ho NECHAT...
ale az casom som pochopila-ze ked bola do neho zamilovana-TAK TO PRE NU BOLO TAZKE.../a jej otec bol proti tomu-ale bol zakriknuty ostatnymi clenmi rodiny-ze je dospela a vie co robi/
TAKZE PRETO SOM SI POVEDALA-DOPRAJEM MU MILENKU ZO VSIM VSUDY A NECH SI VYCHUTNA AJ TO ZE BUDE MAT SVOKRA/hoci som ho stale milovala-MOZNO SOM ROBILA CHYBU-ale cim viac som mu ukazovala ze ho milujem a zalezi mi na nom-tym viac utekal odomna/...ale to uz je ina tema
a tebe LAURINA ublizila aj jeho MANZELKA?ak chces o tom pisat-ja som vsetky tvoje prispevky necitala...

pozri-

Maoam
dátum a čas príspevku
27.10.11 12:57

...MAOMA prave v takych situaciach a v tazkych zivotnych situaciach zistit s kym sa to vobec kamaratis a akych ludi mas okolo seba...
podobne som to mala aj ja-ale ja hovorim-ZE NA JEDNU STRANU JE TO DOBRE ZE SA TO TAK STALO-LEBO KEBY SA NEBOLO NIC STALO DO DNES SU TY LUDIA FALOSNI KU MNE.../vela ludi sa mi pchalo do riti-nebudem rozpisovat preco/
CLOVEKA TO MRZI-ALE DA SA S TYM ZMIERIT...pretoze ja napr.mam ciste svedomie voci nim a oni by si mali vstupit do svedomia...

allie

ak existuju rozne druhy testov, tak sa to potom vysvetluje, ze mi to zakazdym vyjde inak. ale neni to len problem na slovensku, aj v zahranici uz mam dost od veci skusenosti.doktori, ktori nieco vedia, si za to davaju paradne zaplatit. ten ster mi robili este davno, zevraj bol ok. len stale mam nejake bakterie a cely organizmus po 10 antibiotikach , z coho dve tretiny mi ti blazni dali len tak preventivne, bez toho diagnozy, je dost mimo. ale uz sa z toho krok po kroku dostavam a aspon nabieham na zdravy zivotny styl.

piktogram

allie: tak ako vsade, existuje lacnejsia a drahsia verzia testov. hlavne tu na svk zvyknu pre klasicky nedostatok financii robit tu lacnejsiu verziu, pricom jej spolahlivost je o dost nizsia. a tie mrchy choroby sa velmi lubia schovavat..takze k tomu tolko.. neviem, ake robia v zahranici, ale podla ich pristupu, ktory zo zahranicia poznam - teda, nespolahlive je nam na dve veci, si asi domyslis vysledok. kludne sa lekarov spytaj, ktory ti robili. popravde, niektori pseudolekari casto kaslu na to zakladne, co by pri kazdom pripade mali robit. tj. mysliet. maju svoje naucene diagnozy a dalej tma. a toto nehovorim len tak z brucha, uzila som si s nimi tiez svoje.

p.s. a z uro traktu ti ster robili?

allie

piktogram, to mi uz robili, vyslo negativne. Jemu tiez robili taketo testy a zevraj ok, len mi pride divne, ze u viacerych doktorov, mi vzdy vsetko vyslo v norme, pritom ja som bola s bolestami v koncoch a teraz nedavno u jedneho odbornika mimo sr su tie iste vysetrenia s inymi vysledkami, pritom sa citim podstatne lepsie. Neviem teda na kolko su bezne vysledky vierohodne a teda aj on je ok. Vobec neviem co si o tom mysliet, v kazdom pripade tieto stavy prisli po nociach s nim...

piktogram

allie: kvasinky idu casto ruka v ruke s chlamydiami. ak ti nerobili este mikrobiologiu (specific. testy), tak sa skus svojho lekara spytat, ci by to nestalo za pokus.

muz ma silnejsi imunitny system ako zena, takze on chory nemusi byt, ale je "prenasac". tym, ze on je zdravy, by som sa neriadila.

allie

ved sa z toho dostaneme, sme mlade, zivot mame pred sebou. prajem vela stastia a krasnych chvil s priatelom. A na vycitky kvoli nejakej mizernej zenskej sa vykasli. Na kazdu svinu vrie niekde voda:)

Laurina22

Ano tak mne do toho zasiahla este jedna zena,vid.nizsie som pisala.A odvtedy mam problemy zo stresu a vycitiek a vsetko mi sadlo na zaludok ako vidim.

Ale tak snazim sa venovat sama sebe a priatelovi,vela chodime na vylety,stale nieco robim tak snad to uz bude len dobre so mnou.

allie

presna diagnoza neni, odvtedy mam stale urologickogynokologicke potiaze o kvasinkach nehovoriac, posledne mesiace 10 antibiotik. ale neviem do akej miery to je od neho, on mal vsetky vysledky ok. ja som vsak tiez mala vsetky vysledky u vacsiny doktorov ok, ked mi bolo najhorsie u terajsieho odbornika, ktory ma dava do poriadku to vsak nie v poriadku a mne je pritom lepsie, tak neviem, co si o tom mysliet..., v kazdom pripade takyto stav mam odvtedy. mala som asi dost oslabenu imunitu, kratko predtym som mala vela ockovani pre moje africke cesty, takze asi stacila uplna banalna bakteria aby ma to takto odrovnalo. no nic, tak mi treba.

Asi nepojde o toho isteho cloveka (dufam:)) toto bolo take horske dobrodruzstvo.

to mi je luto, ze aj ty takto doplacas zdravim, este stale mas z toho nejaky stres? Sa tesim, ked pride den a bude to definitivne za mnou, len zatial ma brzdi to nezdarene zdravie. Akoby nestacilo dostat sa z toho psychicky. Aspon to ostane pre mna ako mementum, co sa smie a co nie.