Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

...vies mne manzel velmi ublizil-aj tak to krasne co sme spolu prezili nebudem zatracovala pochovavat-a nenadavam na neho vo vsetkom-lebo co je pravda je pravda/viem ze on by si nepriznal chybu ani dnes-koli egu-hrdosti/-o tom budem stale hovorit-pretoze take nieco zazije malo kto v manzelstve ako som zazila ja-poznala som vela zien-a po manzelstve sa im vsetko zmenilo-ja som ho mala stale krasne az do doby kym si nenasiel inu...A AJ ZA TO DAKUJEM BOHU ZE SOM TO MOHLA PREZIT...
a velmi mi bolo luto dietata...ale je to tema o inom

pozri-

...nemas za co-NEBOJ RAZ TO SKONCI- NA TAKE SKLAMANIE TREBA VELMI ALE VELMI DLHO CASU A AJ TAK NA TO NEZABUDNES LEN TO TAK NEBUDES INTENZIVNE PREZIVAT... NEZABUDNES-LEN BUDES HOVORIT O TOM BEZ EMOCII/tak ako ja/

Laurina22

Pozri dakujem...ze mas so mnou trpezlivost:-)

Vcera som si dala par drinkov a pozri sa,uz to zas vyslo na povrch...kedy to skonci?

pozri-

...ja ta chapem LAURINA taka som bola aj ja voci svojmu manzelovi/ja som sa ho aj zastvala ked ho niekto napadal,milovala som ho-bol jediny chlap na svete pre mna-a od neho to bola velka rana pod pas...a nic s tym nenarobim...
mozno sa tiez poucil po tom co urobil-lebo nas spolocny kamarat/jeho kamarat este od skolky/ked sme sa po par rokov stretli mi povedal-ze ked som sa odstahovala prec-daleko od neho-ze vraj manzel sa velmi zmenil-uz to nebol ten strary vesely chlap ako predtym ked bol so mnou/a kedze on ho poznal velmi dlho-viem na 100%ze je to pravda-lebo ho uz dlho pozna/ale pre mna to uz nic neznamena-pretoze vsetko sa znicilo-co bolo medzi nami krasne...
LAURINA neboj sa tej zenskej sa to vrati...to su taky ludia-ze ty si ich nevsimas a oni sa nateba prisaju ako pijavice a nedaju ti pokoj-NEUKAZUJ JEJ ZE SI ZNICENA-LEBO SI DOVOLI ESTE VIAC-poznam to-ludi to tesi ked vidia cloveka zniceneho...

0mega

no to ano, suhlasim (tiez som v istych rohoch zivota schytal facku), ale tak ked to je tooolko omielane a stale to iste?
Pred 10 rokmi to bolo take iste.
A dnes stale vidim, ze ludia robia tie iste chyby.. Teda je to smutne vidiet. Ono sa to da prekusnut, ak sa to stane mlademu, ale co ak su v tom aj deti? To je potom uplne ina liga..

0mega

Prezradte mi prosim jednu vec.

Ako je to mozne, ze tie najlepsie baby padnu do narucia tym najvacsim idiotom ?

Seriozne, Preco ?

Laurina22

Pozri mna len mrzi,ze takto sa ku mne zachoval.

A ja som ho milovala.Dusu by som za neho dala.Zomrela by som pre neho.

Mrzi,trapi,zoziera ma to.Ako kyselina aj s tou zenou svinou hnusobou.

pozri-

...ja som to pochopila tak ze jeho znama na teba nakecala nechutne veci manzelke a manzelka na teba nadava a tak
AKO SOM PISALA ZELAM TI ABY SI SI NASLA POKOJ A KLUD V ZIVOTE A PRESTALA SA TRAPIT PRE CLOVEKA KTORY SI TO NEZASLUZI...