Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

POZRI:

Dnes som mala nutkanie mu napisat,ze mu zelam vsetko dobre.A preco?Ja ani neviem.Ale potom som to rozdychala.Ako by to vzal?Mozno by ma skaredo poslal niekam...

A to neviem ci by som zvladla.

pozri-

LAUTRINA NEBER TO TAK ZE S TEBOU TOTO NECHCEM ROZOBERAT-len som nechcela aby si si to stale pripominala a zivila v sebe...A JASNE KED TA TO TRAPI A POTREBUJES TO ZO SEBA DOSTAT-TAK HOVOR O TOM-NEDUS TO V SEBE...
vies kazdy je iny niekto nepotrebuje o veciach rozpravat a ja by som nerada ti sposobovala stres tym ked sa s tebou o tom bavim-/vypytujem sa ta na nejake veci/ale jasne si pisala ze potrebujes o tom rozpravat-tak to je ine...

allie

laurina

ved napis maila, ak budes mat chut niekedy viac pokecat, mozno nam to prospeje obom.

mozes sem larasoana@hotmail.com

allie

Laurina,

to iste som si hovorim aj ja, keby boli ine okolnosti...
moc mi vadia nedokoncene veci, ked to este nie je doriesene, chces nieco povedat, vysvetlit, ale uz nie je komu. stale to bludi niekde vo mne a aj po case, ked si uz myslim ze som konecne za tym, sa to vracia ako bumerang.

zijem si dalej svoj zivot, stretavam novych ludi, spoznavam nove miesta a predsa vo mne ostava podivny tichy smutok, ani neviem poriadne za cim a niekedy mam pocit, ze sa mi to trochu aj paci:)

Providenttia

A prečo je to tak???? Lebo sa viažeme na ľudí, privlasťňujeme si ich...čakám, že práve tento muž či žena je vyvolená a bude to až naveky naivne veríme..všetko je len dočasné..treba sa tešiť zo všetkého práve TU a TERAZ!!!!

Verte 100% len SEBE!!!

pozri-

...ber to z tej druhej stranky-mozno dobre ze to tak dopadlo-lebo si mohla dopadnut ako jeho manzelka...odisiel by od nej a zacal by podvadzat a klamat teba...
no,nebudem uz radsej pisat aby si zb.nemusela mysiet na to co sa ti stalo a stale si to propominat...
krasny den zelam plny slniecka a pohody