Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

piktogram

Laurina: je to na tebe. Ublizovat ti mozu veci, ludia len dovtedy, dokym to im ty sama dovolis. Sama si urcujes hranicu. A tvoje stastie je iba v tvojich rukach. Mas iba jeden zivot, jednu sancu. A skus mi verit (vecia sa menia velmi rychlo, nase zdravie tiez nie je vecne..zivot pise rozne scenare), ked ti hovorim, ze je prilis kratky na to (dnes tu si, no zajtra uz nemusis), aby si fnukala za niekym, kto o teba nestoji. Skus to vidiet ako sancu. Nieco stare musi skoncit, aby sa nieco nove mohlo zacat. Musis vsak tomu dovolit prist. Tak si vyber.

Laurina22

Piktogram ja mam obavu,a velmi silnu,ue do tej roviny kedy mi to vazne skodi to uz sklzlo.

Toto nie som ja.Stale sa len pytam Preco a Kedy to skonci?

piktogram

Laurina: mozno by ti pomohlo zmenit trocha uhol pohladu. Chapem tvoju dieru v dusi. Si clovek, mas na svoje pocity pravo. Len si daj pozor, aby tieto pocity nesklzli do roviny, kde uz ti ublizuju miesto toho, aby ti pomahali.

Ten chlap mal na vyber a vybral si. Nikto mu neprilozil zbran k hlave, nikto ho neprinutil k tomu, ako sa rozhodol. Urobil to dobrovolne a sam. Sam si vybral komu/comu chce verit. Myslim, ze lepsia "bodka" za niecim ani neexistuje. Nemyslim, ze ma este nejaky zmysel ho kontaktovat, pisat mu, vracat sa. Ak mas potrebu nieco povedat, tak to povedz hlavne sama sebe. A potom zacni odznova, len o skusenost lepsie. Ak to budes donekonecna rozoberat, uzenies si akurat tak nervovy kolaps a zaludocne vredy. Tebe to moze znicit buducnost a jemu je to uz jedno. Ma taketo nieco vyznam?!

pozri-

...spomenula som si na jedneho velmi dobreho cloveka/bohuzial uz nie je medzi nami/ale tiez mi hovoril-ked sa mi to stalo
NEOPLATI SA TRAPIT KOLI NIKOMU-PRETOZE ON SI ZIJE SVOJ STASTNY ZIVOT A ANI SI NA TEBA NESPOMENIE A TY SA KOLI NEMU TRAPIS A NICIS SI NIE LEN ZIVOT ALE AJ ZDRAVIE...
bol to clovek odomna starsi a skusenejsi zivotom.../bol ako moj otec/
vela zalezi akych ludi mas okolo seba-vtedy sa cloveku lahsie znasa sklamanie/i ked nie uplne- ale aspon sa to zmierni/

Laurina22

Dakujem ti,ze mi pomahas:-)

Aj tebe prajem krasny den,i ked tu slnecny asi nebude-mame hmlu a velmi hustu,ako mlieko...

sway.

Navod mas napr. www.wikihow.com
Pripadne skus pokecat s nejakym vojakom, alebo vyhladaj situacie,kedy ta tvoje nalady mozu zabit :-)Ale to je uz na inu temu. Proste to ignoruj a ked pride splin daj si 5km beh alebo studenu sprchu.Hlavne je nezcat to analyzovat.Ono to casom prejde,naozaj.

pozri-

...no-ja zasa koli tomu sa nemstim a nesnazim sa inym ublizovat vedome-koli tym mlynom.../a tiez musim mat vsetko vyjasnene s kazdym-len nie stale to ide-uz som o tom pisala-ze niekdy clovek vyzera ako cvok-ked sa domaha nejakeho vysvetlenia-preto ja teraz stale zvazujem-poriadne co urobim/
zelam ti krasny slnecny den a bez zlych myslienok...
...ber to tak ze on ma manzelku a rodinu a ty si do toho spadla nevinne a predsa ty za to nemozes.../nerobila si to vedome-bola si oklamana-ako aj jeho manzelka-ktora je mozno stale nim klamana/
a ty si na tom dobre-lebo sa to prevalilo a manzelka sa stale chuderka cvachta v tom/i ked o tom nevie-NEZASLUZI SI TO/