Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

MARIOLA neviem ale vacsinou sa k tomu zv.vyjadrovat zeny ktore neveru nikdy nezazili-poznam to...
su aj take ktore su bezdetne/v manzelstve/a hrde tak ze tiez neveru neodpustia...
ale ak v manzelstve su deti je to zasa ine-a podla mna si VINIMOCNA ZENA ZA CO BY SI SA NEMALA HANBIT-ZE ODPUSTIS MANZLOVI.../malo je takych co toto dokaze/
kazdy ma len plno reci-aky ludia maju byt pokorni a take tie veci a ked sa to zacne tykat prave tych co najviac moralizuju-tak uplne inak reaguju ako hovoria...
ak by si chcela pisal sukromne a nie verejne mozes napisat na maruska729@azet.sk
ja tiez si sukromie chranim ale neda sa stale-aj tak si stale nieco ludia ktory chcu ohovarat povymyslaju veci-nad ktorymi sa rozum zastavuje...
poznala som aj dievca-ktore malo okolo 18rokov-zila s clovekom ktory ju neustale podvadzal a ona mu stale odpustala-a jedna taka historka-kde sme sa aj pobavili a nasmiali-ona bola na nocnej-no a jej priatel bol na disce a priviedol si do postele/ich postele/dievca ktore malo este aj menzes/
ked prisla domov-zhrozila sa ked videla tu postel...
hned zobrala tu plachtu z postele a bezala k tej dotycnej-otvorila jej- jej mama a ona jej hodila tu krvavu plachtu aby jej ju vyprala...
cudovala som sa jej preco sa takto ponizuje a uz nekopne tomu muzovi do zadku-este chvilu to vydrzala potom sa rozisli/ale urcite nie koli nevere-pricina bola niekde inde/
a poznam viac prikladov kde zena odpustila muzovi neveru-zila som niekde kde sa neverami len tak hemzilo to mestecko...

Mariola

Strážiť si svoje súkromie je dobré , no pre mňa je to napríklad dosť náročné . Trebárs v práci - nemali sme pred sebou žiadne tajnosti , sme fajn kolektív (až na jednu výnimku ) a ja sa kvôli nej až dusím .... Kvôli nej nič nevyzradím , lebo viem , že je neprajná a závistlivá -že by ju moje nešťastie priam potešilo. Preto mlčím , aj keď sa rozoberá trebárs všeobecne téma nevera , neviem ako mám reagovať ...Nedávno sa čudovali jednej žene , ako môže zostať s mužom , čo ju podvádza ...Tak som si pomyslela , čo vy viete ...

Maoam

pozri- si uzasna zena a ja ti prajem v tvojom zivote len to najlepsie, zasluzis si! pevne verim, ze svoje stastie a svoj zasluzeny pokoj najdes

pozri-

dakujem-silna to som-
ked si silna a zdrava vela veci sa da zvladnut...slo to pomaly-ale zvladla som to-ako som pisala-UPLA SOM SA NA DIETA a pomaly CAS LIECIL...najhorsie bolo ked dieta trpelo bez priciny koli rozvodu/je toho vela-neda sa to rozpisovat/vtedy mi to stale pripomenulo vsetko a okolie je dost take ze rado pripomina veci-do ktorych ich nic nie je.../
ALE STALE HOVORIM ZE MI PAN BOH POMAHA...
INTELIGENTNA?NO NEVIEM :))))) vela ludi ma nemalo rado uz dobe ked som zacala hovorit o veciach kedy oni o tom nemali ani potuchy a nemali taky rozhlad ako ja-tak stale mali poznamky-NO ANO TY SI MUDRA.../lenze ja som zila 1000km na zapad tak som bola uplne v inom svete ako moji krajani/
...mam niekoho-ale nie je to zivot ako som si to predstavovala-NIKDY TO NEBUDE ZIVOT AKO V MANZELSTVE PREDTYM...
...inak tiez vedome nikomu neskodim,nemiesam sa do zivota a uz vobec neodsudzujem ludi bezdovodne a mne sa predsa stale montuje vela ludi do sukromia-ale ja uz na to mam svoje vysvetlenie-ZAVIST...
a clovek si moze strazit sukromie ako chce-mam take osobne skusenosti-ze kto chce skodit-poskodi i keby som zila izolovana...a k mojmu sukromiu by sa nikto nedostal/ale to robia aj inym-ludia si vymyslaju,skodia atd.svoju spinu nechavaju pred dverami a zamataju inym-ale keby to bolo aspon na osoh/

Majesty

Treba si strazit sukromie pred ludmi, co ho nevedia akceptovat. Ti co vedia, ti nemaju problem udrzat tajomstvo za zubami (ak nejake maju) a nezmeni sa ich pohlad na osobu, len preto, ze nieco vedia..
Je to defacto to iste ako keby nevedeli :)

"Klamstvo z milosti?"

Maoam

doubledog to uplne trafil/a

nie vzdy to myslia zle, ale narobia viac skody ako uzitku a to vecne staranie sa a rypanie sa vo veciach, z ktorych vedia 5% a zvysok su ich fantazie a predsudky

ach...

za moj zivot som stretla par ludi, ktori sa ako som pisala do nikoho nemiesaju, nestaraju ale ani nikomu nedovolia aby sa miesal do nich

su to ti najpokojnejsi a najvyrovnanejsi ludia akych poznam a co je najlepsie, s nikym nemaju konflikty :-DDDD a väcsinou ked ich poziadate o radu, maju uzasny nadhlad (lebo len pozoruju ludi, vela vedia, vedia pocuvat, casto vedia o veciach davno predtym, nez sa im zverite- len nezasahovali)

su to ti najlepsi poradcovia vobec

a neodsudia, poradia ale nechaju priestor

uzasne!

doubledog

tak to mozem potvrdit, ak si clovek strazi svoje sukromie, da mu to ovela vacsiu slobodu, ludia sa predsa len prilis staraju do inych, ani nie ze by nejak extra chceli skodit, len vacsina nasich blizkych su bohuzial nevyvinute bytosti, takze su energeticky zavisli na pocitoch inych.