Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

Laurina, sukromie si treba strazit aj pred blizkymi. Ver mi. Najlepsie je, ked nikto o tebe nic nevie. Poznam takych ludi a ti ziju uplne najlepsie, pokojne zivoty, robia si svoje, do nicoho sa nemiesaju ale ani nikomu nedovolia miesat sa do nich.
obdivujem ich a verim, ze raz taka budem tiez.

Laurina22

Maoam nevadi,ja by som sa to isto aj teba spytala,ale mam pocit,resp.mala som,ze by si mi neodpovedala.

Strazis si svoje sukromie a to je dpbre.Uz to robim i ja,bohuzial,mala som s tym zacat ovela skor.

Obdivujem ta.Vlastne vsetky vas tu obdivujem damy.Ste silne.Maoam,Mariola,pozri...

Sklanam hlavu pred vami.

Maoam

co som este chcela, takmer denne su tu prispevky od zufalych manzeliek, tak ako aj dnes, ta ktora si predstavovala vsetko inak, medzicasom uz tri deti :-(( a chlap sa sprava ako v puberte

je mi to luto a uprimne, ja som do istej miery aj velmi vdacna za to, co sa mi stalo, lebo uz nehladim na tieto veci a vztahy a manzelstva tak naivne, ja som dostala take facky od zivota, ze viac asi ani nebolo mozne

ked teda teraz citam alebo vidim v okoli, ako sa niekto do niecoho pusta, s tromi ruzovymi okuliarmi na nose, tak sa len za hlavu chytam...

tak ale kazdy musi urobit svoje skusenosti sam

az vtedy pochopi ako sa veci maju

ja som teraz uz pri kazdom muzovi strasne skepticka

Maoam

nie som z toho este celkom von, v mojom zivote bolo vela inych veci, ktore boli strasne tazke, takze viacero rokov bolo skor o preziti ako ziti

velmi inteligentna: bola som SPROSTA strasne, naivna, hlupa, uplna hus, nechapem sama ako som taka mohla byt, ale to bolo skor o privelkej dobrosrdecnosti a blbej vychove (vydrzat a drzat hubu a krok a vsetko znasat)

ak by som mala dceru, budem ju vychovavat UPLNE INAK

tak aby sa vedela branit, aby si vedela vydupat svoje, aby premyslala, aby riadne pouzivala rozum a hlavne by absolvovala povinne kurz asertivity a sebaobrany

Laurina, u mna to vyvrcholilo tym, ze vo c hvilach, kedy som fakt potrebovala podporu a pomoc, som zistila, ze na mojich priatelov nebol ani najmensi spolah, takze ako- SAMA, sama som sa tahala a sama sa aj stale taham, svet je kruty, Laurina, cim skor to pochopis tym lepsie pre teba

nedokazem vedome ublizovat ludom, ale uz aj ja viem vyhrnut rukavy a viem povedat STOP a viem povedat NIE

trvalo par rokov, kym som sa to naucila

v sukromi: mam partnera, tak ide to, ale asi to nie je este ten finalny, ten este len pride si myslim

ale riesim pritomnost a mohlo by byt aj horsie

inak ma väcsina ludi (okolie, blizki) strasne sklamala a uz neocakavam nic, co si nevybavim, nevybojujem sama, nebudem mat
tolko som sa naucila do veku 32, ty budes v mojom veku uz uplne inde si myslim ;-D ovela dalej!

Laurina22

Pozri si velmi inteligentna a silna zena.Mozem sa spytat,ako si sa z toho dostala?Teraz mas niekoho s kym ti je dobre?

Laurina22

Maoam vdaka ze na mna myslis.Ci mi je lepsie?Asi ano.Dnes som na neho myslela "len" 2x...Zvlastne,kedze mam priatela,vsak?Keby to vedel...

Neviem,mam taky pokoj na dusi odrazu.

A ci mu je samemu zo seba zle?Ja sa cudujem ako ten chlapik dokaze spavat.

pozri-

...tak to mas stastie-mozno ze si s tych stastnych zien ktoru nerozobera cele okolie...
u mna to bolo tak ze vsetci vedeli ze manzel ma milenku-len ja nie-nikto mi nechcel povedat pravdu/az na toho kamarata ale to uz bolo vtedy ked videl ze ja som zacala rapidne chudnut a manzel stale tvrdil ze nevie co ma robit/
ked si tak spomeniem-naznacovali mi nejake veci aj ini-ale tak vtedy som manzela milovala a tie naznaky som nebrala osobne...
dufam,ze sa to tvojich deti ani nedotkne-lebo su v rokoch kedy su dost citlive...a urcite maju s otcom aj nejaky vztah...
moje dieta teraz ma taky nazor na otca-ZE JE TO CUDZI CLOVEK PRE NEHO A NEMA O NEHO ZAUJEM...a vobec mu clovek ako otec nechyba-ale ked sa pozriem na dieta-AKO KEBY OTCOVI Z OKA VYPADLO/a ked uz nevedel kudy kam-tak zacal narazat na mna-ze on nevie ze jeho syn je na 100%jeho-nakoniec by bol zo mna urobil pobehlicu-ubohe/ked uz mu horelo u zadku-snazil sa to zviest vsetko na mna-ale zaujimave ze predtym mu na mne nic nevadilo...
MARIOLA ZELAM TI ABY SA TI TO VSETKO NAPRAVILO A TO CO SA TI DEJE-ALEBO DIALO NECH JE TO IBA AKO ZLY SEN...
a uz teraz seka dobrotu?ak chces vobec pisat o tom...

Mariola

pozri ,
máš pravdu , ani s malým dieťaťom to nie je jednoduché . myslela som tým , že si nemusela v danej chvíli nič dieťaťu vysvetľovať , keďže bolo malé . No predsa sa o to pokúsili neskôr "dobrí ľudia " , ako píšeš .
Ja mám dve deti , práve v puberte - zarovno so svojim otcom :-)))
Nič nevedia , zatiaľ im to žiadna "dobrá duša " nepovedala , a dúfam , že ani nepovie ...

pozri-

...posud sama ci to bolo lahke-dieta bolo uz v puberte a jedna mudra zena mu povedala-TVOJA MAMA SI MOHLA TVOJHO OTCA UDRZAT KEBY CHCELA...
este ani po tych rokoch clovek nema pokoj od ludi ktory viac myslia na to ze ja som rozvedena-AKO JA SAMA...a zatahuju do toho aj dieta-ktore bolo velmi male a nevie presne co sa stalo-a koli takym mudrcom-musis dietatu vysvetlovat po rokoch co sa stalo-len ja mam jedine stastie-ze moje dieta je inteligentne a berie to tak-ze stalo sa a nerozobera to nejak...
ale ked s tym prisla k nemu tato muderkyna-bol v puberte a prisiel za mnou z vicitkami...ale ja som mu to vysvetlila a dal si povedat...
a ty MARIOLA mas tiez deti?