Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Mariola a co by som si tym pomohla,ak by som jeho manzelke ukazala smsky?Co by som si pomohla?

Ja nemam komplex nejakeho dokazovania si,a budem hnusna:Pozri sa,tvoj muz sa so mnou vychrapal a pretahoval ma na stole,kde si davas ranajky.

Ako co by som tym dokazala?Jej by som znicila zivot,lebo aj ked to toleruje,myslim,ze by sa na veci pozerala inak,ak by za nou prisla o 20 rokov mladsia milenka jej manzela a povedala jej pravdu do oci.S nim by som mala len a len problem a vlastne cele by to bolo nezmyselne...

Nevidim v tom riesenie...ja neviem,mozno som zvlastna

Mariola

Laurina ,
si inteligentná žena , keď si nepoužila sms , či meil proti nemu .
A možno by si jeho žena zaslúžila vedieť pravdu o ňom , možno ju aj vie a toleruje ...

Mariola

Ja netvrdím , že s ním určite zostanem . Nikoho neodsudzujem , kto neveru rieši rozvodom . Každá situácie je iná ,my sme spolu boli dlhé roky šťastná rodina , preto som mu dala šancu .. No ak mieni pokračovať s frajerkami , samozrejme , že bude koniec .
Možno ma v rozhodovaní ovplyvnila kamarátka . Ona urobila pred pár rokmi to , čo môj muž . Našla si milenca , rozviedli sa s mužom . Žije sa jej teraz ťažko , lebo s milencom to vôbec neklape a ona banuje za mužom . No nedá sa vrátiť späť , lebo jej bývalý muž už sa medzičasom oženil , má deti . Obaja sa unáhlili , teraz si niekedy volajú a plačú , ako si pokazili život .
Ona si prizná , že si pos...a život, aj svojim deťom . A mne radí , aby som nič neriešila s horúcou hlavou , nech sa neunáhlim , nech dám ešte šancu mužovi ...Aby som potom nebanovala ako ona .... Ona povie , mne to vtedy preplo , urobila som sprostosť ...Tvojmu mužovi to tiež zašibalo , ale on sa spamätá , uvidíš , že potom si povie , aký bol blbec .
Je možné , že to už nebude ako predtým , že neskôr pochopím , že sme sa odcudzili , že mu aj tak na mne nezáleží ...uvidím ...

Laurina22

Maoam a co by som si tym pomohla?

Nech on a jeho "milenky" alebo "zname" nechaju na pokoji mna.Potom bude mat pokoj aj on.

Ak sa to zmeni,budem sa musiet podla toho zariadit

Maoam

Laurina a fakt, ze si mala a mas moznost sa mu pomstit, mas v rukach vsetky tromfy a neurobila si to, ti len pridava na cene a hodnote ako cloveka, toto je silna charakterova crta, ze nie si pomstychtiva...o to viac sa moze on pred tebou hanbit, za to, co ti urobil. Si nad nim, lebo si sa zachovala napriek vsetkemu velmi cestne.

Maoam

tvoj pristup je spravny, ak by si jeho manzelke ukazala sms, ci e-maily, akurat ju tym velmi zranis, cize by si len dalej rozsievala zlo a bolest

toto nema vyznam, tu nejde o to zranit jeho manzelku, tu ide o to, ze ak vobec, tak vratit by sa to, co urobil JEMU (a bolest, ktoru ti sposobil, klamstva, ktorymi ta drzal v sachu)

a preto velmi kvitujem, ze si tie sms ani maily nezneuzila, lebo to by ublizilo tretiemu cloveku, ktory je uz dost potrestany tym, s akym chlapom zije

Laurina22

Dakujem

Nie,nerobim dusno a preco aj?Tak ako uz aj pisala Piktogram,on si vybral.Mam sa hadat donekonecna s tou dotycnou,ktora mi nicila zivot?Co tym vyriesim?Ja som to ani nikdy nerobila,od dna kedy s tym zacala som stale hovorila,ze ja sa so psychicky chorou osobou nemam o com bavit a viac na jej reci a ohovarania a klamstva nereagujem.To iste som povedala aj jemu.

A on?Co mam robit?Stacilo by len ukazat sms a bol by v srabe.ALe co by som tym dosiahla?Nic.

Pokial mi on nebude robit v zivote problemy,nic nezneuzijem.Nemam to za potreby.

A jeho manzelka?Tak to urcite nie,pred nou by som sa mala akurat tak hanbit.

pozri-

...a je to velmi pekne od LAURINY ze sa nechova ako ohrdnuta milenka ktora robi dusno nie len jemu ale aj jeho manzelke-ticho trpi a snazi sa nejak z toho dostat bez toho aby ublizovala aj inym...
tiez je to obdivuhodna zena...

pozri-

...nie teraz uz nie je mi luto/ja som sa hodne trapila aj koli dietatu-ked trpelo koli svojmu nezodpovednemu otcovi-pretoze ja ako dopela zenska sa viem branit-ale nevinne dieta nie/-uz som z toho vonku-ale ako som pisala treba vela casu na take vyliecenie...
ja som sa pripojila k tejto diskusii preto lebo mi bolo luto LAURINY ta prakticky bola oklamana a podobne som zazila aj ja...ale z opacnej strany-preto som jej chcela ukazat-ze nie kazda milenka je odsudzovana...