Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

piktogram

pozri- tak je dobre. mala som dojem, ze je ti to stale luto, resp. ta to trapi. ale nebolo by prvykrat, co som sa zmylila (a este bude :) )..

ja osobne sa tesim, ze som po dlhej dobe citala par slusnych a rozumnych, chapavych prispevkov. povacsinou sa stretavam s urazkami a osocovanim na forach. takze za toto dakujem.

pozri-

PIKTOGRAM
...mna to uz netrapi vsetko pisem s chladnou hlavou a len to co som zazila-inak mas pravdu...
ja praveze hovorim jednu vec-dobre ze sa to tak vsetko stalo-lebo aspon viem ake som mala kamosky-ake je falosne okolie/cest vinimky/ a keby sa nic nezmenilo-dodnes sa mi cpu do zadku...takze na nieco to bolo aj dobre...
asi je pravda-ze-co ta nezabije ta posilni...

piktogram

pozri- chapem, ze mas od okolia v tomto smere obrovsky pocit krivdy. mas pravo sa tak citit, nie je dobre starat sa do inych, hlavne ked o veci ho*no vedia. ale... teraz to uz nechaj tak, nenechaj, aby ta to trapilo vecne. presla si si svojim (nezavidim ti, v dobrom myslene :) ), vies preco si sa rozhodla, ako si sa rozhodla... takze ti ostatni mozu byt u prdele. chapem, ze zo strany pribuznych, ci rodiny je to obrovsky podraz, ale oni tvoj zivot neziju. a ty mas pravo si vybrat.

popravde, aj mna taketo reci hrozne trapili, vzdy som z nich vysla ako ta zla. toto si urobila zle, tamto si urobila zle (aj ked slo o ine veci). naucila som sa uz pri prvych takychto slovach slusne sa rozlucit a odist. nie som povinna, ani ochotna pocuvat ci znasat nieco, o com dotycni nemaju ani paru. nicilo ma to a deptalo, az kym som si sama nepovedala dost. nikomu nedovolim, aby robil to, co mi ublizuje.

nazor niekoho, kto je ochotny si ma vypocut, snazit sa pochopit, beriem a s vdakou. casto totiz odhali to, co ja nevidim. ale takyto nazor je zvacsa podany slusne a taktne, s pochopenim.

pozri-

a niekedy ludia ani sami nevedia co by chceli od inych-to poznam zo zivota...
priklad z okolia-ked zena sedi doma a tru biedu s detmi-je zle-ohovaraju ju/aj celu rodinu/-ked sa rozhodne od deti odist do prace a manzel sa stara o deti-zasa je zle-lebo je zla matka...no ale to je uz ina tema...
najlepsie je starat sa o seba a nepocuvat takych primitivov...a neriadit sa tymi ich poznamkami a kecami...
tak je to aj z neverou-kto chce odpustit nech odpusti-kto nechce nech neodpusti-JE TO KAZDEHO OSOBNA VEC...

piktogram

Maoam: nieco si chcela pochopit, sice ina tema, ale hadam sa to "strati" aj tu.:) (nespominam si totiz, kde presne to bolo, pardon)

to, ze partnerovi poviem o svojich chybach z minulosti nemusi nutne znamenat, ze si chcem cistit svedomie (toto je len na mne samej). mozno je za tym snaha dat mu na vedomie, ze nie som "perfektna", urobila som chyby - a dost podstatne, no poucila som sa z nich a preto urobim vsetko preto, aby sa uz nikdy neopakovali.

ale chapem, ze sa takyto umysel nie vzdy stretne s pochopenim, nie kazdy chlap je natolko zrely takyto umysel pochopit a prijat. nuz, smola. preto je dobre to vopred naozaj poctivo zvazit, a byt pripravena znasat mozne nasledky.
snad to pomohlo :)

pozri-

...vacsinou su to krestansky zalozeny ludia ktory odsudia ked MANZELKA NEODPUSTI NEVERU...
aj mne take nieco bolo vytikane-ale pritom nevedeli ze ja som odpustila az po dalsich opakovanych neverach a zisteni ze to odpustenie nebolo na mieste a manzel si to nevazil-SOM PODALA ZIADOST NA ROZVOD-/a este kolko okolo toho bolo humbuku/
neviem ale podla nich som asi mala trpiet cely zivot neveru a znasat to ze ma inu-ASI SOM MALA ZIT V MNOHOZENSTVE :))))
takze ci zena urobi tak ci tak-stale je zla v ociach inych

pozri-

...ono to je prakticky jedno-ci zena odpusti alebo neodpusti v kazdom pripade ked ju chce okolie odsudit-tak ju odsudi...
ja napr.take zeny chapem-lebo sme vsetci iny a kazdy sa zachova v tej situacii tak-ako to uzna za vhodne/a ako si to vyzaduje ich vztah/-a len ona vie preco mu NEODPUSTI alebo preco mu ODPUSTI...
a stale hovorim o okoli len preto lebo vela krat ludia nevidia do vztahu tych dvoch ale hovoria ako keby mali nejaku gulu a v nej videli vsetko co sa medzi tymi dvomi dialo-deje...
no je to zlozite o tom pisat-zivot aj tak prinasa tolko problemov-ked nemas v zivote alkoholika-mas nevernika-ked nie toho-tak ziarlivca a ked nie ziarlivca tak notorickeho klamara-ked mas zasa stastie na muza-pridu zasa ine problemi a toto je zivot a kazdy sa zariaduje tak ako mu to vyhovuje...

Maoam

suhlasim piktogram, mozno podvedome zavidia tym neodpustajucim, ze mali odvahu a silu zacat novy zivot bez toho nevernika, ale musia to same pred sebou nejako ospravedlnit

piktogram

Nehnevajte sa, nechcem tu rozputavat burlivu debatu, rada by som vsak ponukla iny pohlad na istu vec.. casto citam od zien, ktore si muzovou neverou presli a odpustili ju, ze nechapu, preco niektore zeny nedaju sancu a rovno ich vykopnu.

Nuz, mozno je to preto, lebo niektore zeny si nemusia "odskusat veci na vlastnej kozi", dokazu sa poucit z chyb inych, resp. vytvorit si vlastne zavery. Maloktory chlap si druhu sancu vazi, resp. sa spamata a uz seka len dobrotu. A nahovarat si, ze ja budem ta, ktorej muz si to uvedomi je viac nez naivne.. toto je na chlapovi dokazat, svojimi cinmi. Takze to nemusi mat nic spolocne s egom, ci jesitnostou. Moze byt kludne za tym aj zdravy, triezvy rozum.
Tym nechcem povedat, ze tieto zeny (ktore sancu daju) nechapem, chapem ich. Nechapem vsak ich odsudzovanie, ci krutenie hlavami nad tym, preco sancu nedala... kazdy ma pravo vybrat si.
Hovorim iba zo svojej skusenosti, takze samozrejme beriem aj ine nazory.
Doteraz som sa vzdy stretla od zien, ktore neveru odpustili, iba s tym, ze sa na tie "neodpustajuce" vrhli ako hyeny, ze je bezcitna a sebecka a blablabla... bez toho, aby sa vobec spytali, ci snazili pochopit jej pohnutky.
Kazdy clovek by mal "riesit" v prvom rade seba a svoj zivot. Jedine, na co maju ostatni pravo, je akceptovat to.

p.s.: hovorim vo vseobecnosti, tymto nebola mienena ziadna tu diskutujuca osoba.