Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

presne tak, vsak to moze prenasat od chlamydii, cez HPV, hepatitidu C az po HIV vsetko taky chlap, co kazdy den zasunie inam, prepacte ze som tak priama, ale iste fici na styku bez kondomu, ble

Maoam

kriste, tak jeho manzelky mi je normalne luto, ja by som v jej pripade mala strach, ze ma niecim nakazi, hnusak jeden

pozri-

AHOJ LAURINA
...no vidis- aspon vidis ze je to clovek koli ktoremu sa NESMIES TRAPIT...
ZELAM TI KRASNY DEN NICIM NERUSENY...

Laurina22

Tak som sa prave dozvedela,ze som nebola jedina...Popri mne mal dalsie tri,minimalne.

A ja som si uz v nadeji vydychla,ze budem mat pokoj a klud...

Preco...

Laurina22

POZRI ahoj,vdaka za zaujem:-)

Vies co?Ja ani neviem.Asi tak ako stale.Stale je ten chlapik so mnou,aj ked na druhej strane sa mi ulavilo a je mi uz lepsie...

Asi to chce naozaj len cas.Nic ine.

A ty sa ako mas?Vlastne vsetky,ako sa mate?Allie,Mariola,Maoam,Piktogram?

Laurina22

Mariola a mozno to aj vie.Mozno tusi.Alebo ho tak miluje ze mu dokonale veri.

Ja neviem.Ale premyslala som nad tym.

Mariola

Laurina , vôbec som nemyslela , že to máš urobiť , dať o sebe vedieť jeho žene ... Myslela som to všeobecne , že je jeho žena ponižovaná , tým , ako sa on chová , či by nebolo pre ňu lepšie , aby vedela , ako sa jej muž správa . Asi som sa zle vyjadrila , nechajme jeho ženu na pokoji :-)