Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

nerozumiem, vysvetli prosim
mas priatela, nie?

a vsak mas seba samu, sama nebudes nikdy, dokym budes mat so sebou dobry vztah, vsetko bude OK :-)

Maoam

blbost, nebudes :-) na take baby ako si ty letia muzi roznych vekovych kategorii do vysokeho veku, ver mi :-) aj v 60ke budes obletovana

ale zeny ta budu vzdy prebodavat nenavistnymi pohladmi, vzdy budes mat s nimi problem, hlavne v praci, to je cena za to aka si

Laurina22

No,ja som zostala pozerat ako puk.Ze toto co ma byt:-)))

Chcela som vediet vas nazor,ci ja som divna alebo co vlastne:-)))

Maoam

no jasne, je urazeny, lebo NIE SI NA NOM ZAVISLA

toto muzov velmi zneistuje, ale ver tomu, ze taketo zeny si vazia, aj ked to tazko priznavaju, nikdy si nebude tebou isty a vzdy bude davat pozor, ci nie je niekde lepsi od neho, ktory by ta mohol zaujat...silne zeny to maju tazke ale urcite lepsie ako byt stihacka a psychicky zavisla labilna putka, ktora robi vsetko pre to, aby si chlapa udrzala (hoci je to casto nejaky idiot)

Maoam

vies Laurina, ked je baba stihacka a ziarliva a besna a obsedantna, tak utekaju, ked si opak tohoto tak sa urazaju....

NEVYHOVIES :-DDD

rob si svoje Laurina, si super mlada baba a mas na to! ved ty vies...

Laurina22

Tak.Hned sme isli z bru domov,tam na mna zacal vybehavat ze to co bolo,lahol si a zaspal....

Rano som sa vzala a odisla domov.

A teraz chcel aby som prisla.Ja ze moj zlaty,ja mam kopu prace,nemam cas.

Ako ja nechapem....

Maoam

ak by som vedela, ze ide s kamosmi a je to velka partia a idu sa zabavit a pozriet na nejake baby, nech idu...ja by som proti tomu si myslim nic nemala, hlavne ak by mi to vopred oznamil a vedela by som kde je a tak

mne moj vcera ostentativne ukazal noviny, na fotke bola jeho ex :-DDDD, odfotena v novom fitnesscentre kde pracuje ako poradkyna ci co, ja som ostala absolutne kludna, usmejem sa a vravim ze super, je to kocka a dalej som pisala co mi bolo treba na pondelok :-DDD a on ostal v nemom uzase, hladi na mna a potom vyletel a snazil sa vyprovokovat hadku, ze to co je, ze co je to za reakciu, ze ci neziarlim, ja ze NIE :-DDDDDDDD

no hotovy je z toho nebavi sa so mnou ani dnes, ale mala som krasnu nedelu, vela veci som stihla :-DDDDDD

ako urobis, nevyhovies...ale na toto som uz u ludi zvyknuta, je to tak uplne vsade...