Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Ved som mu povedala ze Dobre,odteraz o 20,00 doma,ziadni kamosi,ziadne vyjazdy,nic.Cez vikend papucova kultura.Ale to som srandovala,zase ja nepotrebujem byt snim stale:-)))

On mi povedal,ze on na striptiz nepojde z ucty ku mne...

pozri-

...ale prosim ta-vobec nie si divna-TAK POTOM AJ JA SOM DIVNA :)))) ked doprajem chlapovi striptiz...
co je na tom?
ale tak je to taky zivot vseobecne vo vsetkom-cim viac clovek toleruje druhym chyby tym viac na to doplaca-a to som uz pocula od viac ludi-ze to tak maju...
poznala som aj take co netolerovali manzelom nic a manzelia k nim boli ako poslusny psickovia-tak ja neviem asi je to osud tych co toleruju-alebo neviem co...
radsej sa netreba velmi, nad tym zamyslat LEBO CLOVEK BY SA Z TOHO ZBLAZNIL-ALE URCITE NIE SI DIVNA...
ako si pisala LAURINA

Včera 17:19
Komplikovany je zivot

Laurina22

Ano kocky,mam ho rada,rada som s nim,rada s nim travim cas.

ALe ja neviem,nevidim problem v tom,ze ide ra za rok na striptiz s kamosmi...a ved nech ide...

Ja neviem,ja som asi divna:-)

pozri-

LAURINA ja osobne by som pustila/uz som to aj pisala pri exmanzelovi-ze som ho pustila na pivo-vtedy este striptiz nebol u nas -a nebol problem-lebo po pive prisiel neskoro domov/nemal kluce/-preto som ho cakala-a bol si mnou taky isty ze mi povedal-MUSIS MA MAT VELMI RADA-KED NA MNA CAKAS...
takze ja som v tom problem nemala-aby si myslel ze ho nemam rada-PROSTE ON JE TAKY TIP ZE TO ZACAL/+ho v tom podporila aj matka/
a terajsi partner viem ze by na to nesiel a povedal by ze na take blbosti peniaze davat nebude-ale tak keby s tym prisiel-nezakazovala by som to...
ZAKAZANE OVOCIE NAJVIAC CHUTI A KED CHLAP CHCE PODVIEST PODVEDIE-TAK CI TAK...
ale je pravda ze clovek sa nevie niekedy jak chovat-lebo ci sa zachova tak ci tak-STALE JE NEJAKY PROBLEM

Mariola

Fúúúha , tak to berie naozaj akosi vážne ... A ty si si odpovedala na otázku sama pred sebou , či ho máš naozaj rada ?
Ja som u seba nedošla k úplne jasnej odpovedi ... Aj si hovorím , že keď toto všetko vydržím , tak ho rada mám , no či je to skutočne láska ...

Laurina22

Mariola tak,presne.On mi tiez povedal,ze tym padom,mi na nom nezalezi.

Ja som mu povedala,ze ja praveze nechcem,aby sedel stale pri mne doma,ved nech sa ide zabavit,je inteligentny dospely chlap tak snad vie,kde su hranice.

A mne je jedno ci sa pred nim budu vytrcat nejake pipky na diskoteke alebo stripterka(nevidim rozdiel).

Pred par minutami mi povedal,ze on chce byt chvilu sam azrovnat si myslienky...

Mariola

Laurina ,
máme niečo spoločné ...Aj ja som môjho muža pustila na chatu s kolegyňami ,(vedela som , že ich ide viac , nie iba dvaja )ešte som mu zaželala príjemnú zábavu , nech sa odreaguje .
Odreagoval sa , už vieš ako ... A potom , keď sa mi priznal k nevere , povedal aj taký argument , že keby som ho mala rada , tak ho tam nepustím , lebo to vraj ani jeho kolegyne nechápali , že som ho pustila ... Mne je napriek všetkému , toto smiešne ... Mala som povedať , nechoď , ako nesvojprávnemu ? Ja som verila , že vie pokiaľ môže zájsť . Myslela som si , že bude rád , ako mu dôverujem , no on si to vysvetlil po svojom , a zneužil to ...
Na tvojom mieste by som urobila , to čo ty , povedala nech ide ak chce , samozrejme s tým , že vie , kde sú hranice .
Oni potrebujú také ženy , ktoré ich budú komandovať ! Moja smola , že ja taká nie som , svoju povahu nedokážem zmeniť z tolerantnej na fúriu . A tým chlapom to asi chýba !