Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

hm teraz nechcem riesit jeho ze kolko mal rokov :) napisala som to preto ze som chcela podotknut ze chlapi si dokazu aj platit .. no on .. lebo je blby a sa znizil na to ze musi :D ale to neslo o to co pisem ja hore o tu temu ...to bol priklad co ma dneska dost nastvalo uz ze som sa chcela vyrozpravat

0mega

ja som napisal "nevera " namiesto VECERA.

nechapem ako mozem spravit taky preklep :_O

uz je asi neskoro aj na mna :)

Zhrozenaaaa

no ja poznam skor chlapov lebo mam kamosky co by to nespravili .. :/ viem ze jedna minca ma dve strany .. a to je smutne .. len ma proste trapy ze preco to tak je aj ked odpoved nedostanem asi to kazdemu tak vyhovuje.. lebo musi.. mne to nevyhovuje tak som sa chcela vyrozpravat.. napisala som to tu ..

system

zhrozenaaa: dobre dobre nehadam sa, netrap sa nad tym ;) urcite raz najdes toho praveho ;) dobru noc valim spat :P

Zhrozenaaaa

to som nepisala ze vsetci ale ze podla toho vidim ze su niektori ochotny zaplatit kvoli sexu co je poduroven ... takze neprekrucaj co som tak nemyslela lebo som to myslela tak ...a to nemalo spolocne nic z tym ze ich zena caka doma s vecerou ako si to napisala ty