Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

vyberat..*oprava ale tu nejde o to ani tak toho uz neriesim napisala som to ze aspon vidno oco chlapom ide a kvoli sexu su ochotny zaplatit aj neviem kolko penazi len aby mali sex a je im jedno ze jaka je roztahana .. z toho mi je zle

Zhrozenaaaa

praveze on vyzeral dost zle na to aby si mohol vyzerat aspon podla mojich kamosiek a tak dalej lebo sa cudovali ze ja som snim nieco riesila.. nehladam krasu to isto nie... ale vidim ze uz ani vnutorna krasa nic neznamena....

Zhrozenaaaa

nepodviedol ma frajer :/ chcel ma jeden a prisla som na to chvalabohu skor ze ma chcel len do postele.. dneska predomnou hucal ze si ide za kurvou ktorej zaplati ale bude mat sex... proste mlady chlap a potrebuje si platit ... ale to nic .. z toho mi prislo zle ... ale potom co pocuvam vsade ... :( same podvody .. muz sa vykasle na zenu kvoli inej... stale to tak je ... moju kamosku podvadzal a teraz sa zasnubili a je uplne ze velmi pekna a podvadzal ju so skaredymi oproti nej a po 8a pol roku vztahu .. no je toto normalne ???? kazdy chlap v zivote podviedol fakt kazdy ........ su len vynimky ale to je 0,20 % :( smutne

system

zhrozenaa: predpokladam ze teba podviedol frajer a ty teraz nenavidis vsetkych len kvoli nemu hadzes vsetkych do jedneho vreca. prirodzene. pozri sa nato z lepsej stranky, ak by to urobil o rok , 2 , 3 neskor bolo by to o dost horsie nez teraz.
ja som sa tiez sklamal vo vztahoch ci uz kamosi alebo pod. a snazim sa uz na nikoho nenaviazat. nechcem mat najlepsieho kamosa lebo nikdy nevies co sa moze stat a ak ta sklame tak z toho ide cloveka porazit. tiez si myslim ze ani na partnera sa netreba naviazat 100% prave kvoli takymto veciam. Ako fajn kamosov mam rad ale ja napr. nemam problem sa im aj 2 tyzdne neozvat a rozhodne ich nezanedbavam ak som v skole a pod. chapu to. proste netreba nic prehanat potom sa nemoze stat ze by vas nieco prekvapilo alebo sklamalo na plnej ciare :)

Zhrozenaaaa

mam pocit ze dnesny svet je uplne zvrateny .. fakt ... v telke sami sex.. na verejnosti same kurvy... a chudata chlapi nemaju podlahnut... a sľuby sa pri svadbe slubuju a blazni sa raduju... .. ja tomu nechapem vobec :( tak ma to hrrozne stve :( hrozne ze strasne :( ale co stym clovek narobi ?? nic ...

0mega

a este s tym ohorozuju genofond a celu populaciu..

milion nemanzelskych deti a potom jasne ze sa narodi dieta s 5 rukami, ked nakoniec sa pride na to, ze rodicia su surodenci, ale kedze kazdy je nemanzelsky, tj. netusia aky maju povod, ale mena maju ine, tak o tom nemali tusenie..

neviem ako to bolo v minulosti, kedze som v tedy nezil, ale pride mi to ako stado zmyslov zbavenych opic.. tento system.. nejaka ocista ala2012 by bola uzitocna zrejme :)

Zhrozenaaaa

ved to ze to je kazdy druhy clovek .,. kazdy jeden clovek a tie par percenta..... to je maalo... takze dneska sa stym naucit len zit! ALE PRECO TO TAK JE ?? PRECO LUDIA ZIJU TAKTO A NIC NEROBIA ?? PRECO SA NECHAJU ZLAKAT NA NIECO TAKE ?? a zabit tym vztah , manzelstvo ?? TOTO MUSI BYT ???? to je uz fakt povazovane za normalne ?????????????????? lebo pre mna to normalne nie je ! ludia su svine a myslia len na svoje pudy