Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

0mega

preco si nevazia veci?

podla mna pre to, ze:

vzdy vsetko dostali, to co chceli, nikdy nic nestratili a vzdy nieco mali (tj opak 'nikdy nic nemali')

preco sa african pochvali za suchy rohlik?
lebo rohlik je vysoko ceneny hentam..

a preco si muzi necenia vernost?
no lebo odjakziva mohli trtkat a RODICIA im to dovolili..

je to vychova osolena spolocnostou a prekorenena mediami a inteligenciou..

Zhrozenaaaa

no ved asi tak .. a chcela by som aby tak kazdy chlapi rozmyslali ako ty :) preco si chlap nikdy nevazi to co ma ? :/ ale stale mu nieco chyba ? je ochotny stratit aj to vsetko co mal .. ...

0mega

no 23 je priserne malo.. na to aby bol triezvy..

jeee :D

wowo

aky som happy :D

nevedel som ze su na tom ludia AZ TAK ZLE :D

normalne si ma potesila :))))

jeee, som si myslel ze ja som na tom zle :D ale ako vidim :D kks, som genius na planete opic :D

0mega

tiez si hovorim ze to musi byt maximalna zufalost, ak si chlap musi platit za sex :)

pche, taku slapku by som ani dnu nepustil a nieto este aby sa mi dotkla taniera, by som sa musel prestahovat, aby som neodpadol od hrozy :D

Zhrozenaaaa

a inak tu to neuvidia lebo mame vedla v dedinke dievcatka slecny ktore si zato davaju platit :) maju svoj pracovny trh kde nemaju konkurenicu :D a ja sa cuudujem ze chlap na toto kukne lebo oni vyzeraju dost zle nato aby zato mohli dat peniaze ale ta po tme kazda sumna mozno ..

Zhrozenaaaa

no ma 23 takze hm je to asi zleee... No zaplat nech ti navari a uperie uprace :) dneska ceny klesli vidis jak by ti fajne bolo :D :D :D

0mega

Zhrozenaaaa

nj, mam to blbe :D
asi si zaplatim tiez spolocnicku :D

ale bude mi VARIT!!! :D:D:D

a potom moze ist svojou cestou :)

0mega

no lebo ak nema ani 18, tak sa to da pochopit :D

ale potom je to uz asi nemozne, neviem od kolko rokov sa da platit za prostitutku :)

islo mi o to, aby som zistil, v akej vekovej kategorii sa da najst take seriozne postihnutie retardaciou :)