Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

0mega

netusim ci ma alebo nema, no ani Boha som nevidel a nevylucujem ze existuje :)
ani mimozenstanov som nevidel, no myslim ze existuju :)
detto laska..

0mega

Zhrozenaaaa

no suhlasim ze ma odolat..

a mna najviac serie to, ze 48 rocny muz nainfikoval neplnoleteho chlapca.

kde je ferovost potom?

neverim, ze niekto ide na darovanie krvy a nevie o tom ze ma AIDS..

mozno to bol tiez niekto, kto ma zenu a podvadza ju s nejakou "stoparkou"

alebo sa napichol na nejaku ihlu a ani to necitil a z toho sa nainfikoval? alebo ho uniesli mimozenstania ktori letia tisice rokov a nepoznaju hygienu?

smutne

Zhrozenaaaa

a co laska ?? znamena v dnesnej dobe nieco ? ma neaky vyznam ?? ci to co bolo nikdy nebude ?????? ......... ale musim povedat ze fakt laska DNES nic nieje ..... a uz nikdy nebude :/ DNES nema to slovo ziadny vyznam

0mega

moja rovnica by nemusela platit jedine v pripade, ak by existovalo 12 vyvolenych zien a tie by zvadzali celu populaciu muzov, ktori by svoje zeny s nimi podvadzali.

ale ak zvedie 1 zena 1 chlapa

tak tolko chlapov co podvedie svoje zeny, tolko zien musi zakonite podviest svojich muzov.

plus minus par percentna odchylka tam isto bude, no toto je dnesna spolocnost, daju sa prevrtat za jeden svetrik z auparku. krasa...

Zhrozenaaaa

Omega tak to si pekne vysvetlil ... lenze muz ma odolat! a vediet ci mu to stoji za to aby stratil vsetko len kvoli dajakej kurve co roztahuje kazdemu nohy !! to Vam chlapom neje zle ked viete ze ta zena ich tam mala ze uz ani nevie popocitat ?? :O ja nechapem .. co vsetko ste pre to ochotni spravit :/

0mega

normalny su, lenze to uz radsej zasvatia svoj zivot niecomu inemu ako spolunazivaniu, resp imaginarnej laske alebo manzelstvu.
to uz radsej zasvatia svoj zivot alkoholu a drogam :D tie nesklamu NIKDY.
alebo vede, alebo zabave, alebo zvieratam.
na vyber je toho tolko ze az..

0mega

ja som to myslel takto:

ked muz podvedie svoju zenu (priatelku)

MUSI sa najst ina zena, priatelka na to aby ON mal S KYM podviest.

uz je to lepsie vystvelene ?

a toto serie aj mna.. preto neverim zenam, lebo sa daju lahko aj na tuto drahu, podvedu priatelka, muza, len pre 1 noc s inym.

ako je to mozne?

ked suka neda, ani pes nebrechne..