Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

0mega

no ale mozno sa najde nejaky clovek co za to stoji :)

to mas ako s omrkvinkami - aj ked 3x povysavas danu izbu, vzdy tam najdes nejaku zapatrosenu omrvinku :D

Zhrozenaaaa

a DNES dufat v zmenu ze sa ludia zmenia ci vo vztahoch alebo neviem co je naivne .. lebo ludia budu len horsimi ..

0mega

nj asi tak :(
skoda ze som sa nenarodil o storocie skor.
1. by som neriseil tento problem
2. by som bol este vzacnejsi genius :D

Zhrozenaaaa

som z toho zhrozenaaaaaaaaaa co sa dnes deje vo svete.. .. a viem ze to bude cim dalej horsie :( a preco ???? jediny dovod su LUDIA oni to robia vsetko svojim spravanim... lebo myslia len na seba.. kazdy mysli len na seba... a tak to aj dopadne

0mega

no aj ja som sam :D
hadam nedopadnem hentak :D

inac ano, ludia sa NESNAZIA - to oblo trefne,..

preto dnes kupuju maso z tesca, ktore ani nie je maso, a potom sa stazuju ze nie su zdravi :)

a nie ze by mali doma 5-10 sliepok v rohu pozemku, ale maju tam tuje, alebo travnik, alebo burinu, lebo "lahsie je maso kupit" :D

Zhrozenaaaa

tak toto by ma nenapadlo :D :D :D :D :D no co ty vies co on robil ked je sam ?? :D :D :D ale aspon ne tak zle ako ten s tou flasou napriklad :D ::D

Zhrozenaaaa

tak to je vystihnute .. lenze ludom to asi vyhovuje lebo sa nesnazia .. neveria v nic .. nechavaju to na nahodu .. aj ked dnes sa ani v nic neda verit ... :/

0mega

Proste su to opice, je to hrozne..

Priklad:

dostanem chut na sladke, tak si otvorim horalku a zjem to.
super.
dostanem chut na mastne, tak si vysmazim hranolky.
super som si zas uspokojil potrebu.

no a ked sa mu pipik postavi, tak si potrebuje ..... nejak ulavit.. :D

a tak potrebuje sex..

ked to neuspokoji, tak sa presviedca ze je mu zle.

je to o psychike a o cielenej manipulacii od 1. dna zivota

mozno na tento sposob:

www.youtube.com

je to sice paranoidne, no nejak to zahadne dobre zapada do puzzle...

Zhrozenaaaa

a tak ako pises to bude pokracovat dalej a dalej a .. o normalnom vztahu budu ludia len snivat... co by snivat ved ludia si to robia sami .. .. uz to bude kazdemu jedno.. jedno viem vydat sa nevydam.. isto nie.. nechcem lebo take nieco vediet ze ma caka to mi za trapenie nestoji.. radsej nech som volna .