Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

0mega

lenze ked 1 zoberie spravodlivost do ruk, tak to vyzera asi tak, ze je to psychopat..
a tym to hasne :)

ale uvidime, myslim si ze oktober bude velmi zaujimavy co sa tyka svetovych dejin..

0mega

Ale skoda ze ludia nie su trochu viac agresivnejsi.

teda su, doma na svojej zene a detoch.

ale aby isiel nespokojny obcas rozbit nieco niekomu a to verejne, to nie.

on bude radsej otrokom systemu.

chybaju nam ludia, co su ochotni riskovat svoj zivot, za to aby sa nieco udialo, lebo to co dnes robia na ludoch je zle..

vid Masakr na náměstí Nebeského klidu

ani samotna CINA takemu niecomu nedokaze odolat.

nikto a nic takemu nebude moct odolat

lebo ak si vladcovia postrielaju svoje dojne ovecky, mozu sa dojit navzajom :D

0mega

no myslim ze ludia sa vzchopia a bude nejaka revolicia, preotze bankari zabudaju na 1 doelzity fakt

- hladny clovek si uvedomi ze nieco nie je v poriadku

:)

a to potom mozu hadzat aj zive kravy ktore doja hladku muku, nic im nepomoze.

i ked kazdy stratime nieco krahcom systemu, rad by som bol v 1. linii s tymto
arp.4fan.cz
, aby som si pre zmenu uzil ja:

Zhrozenaaaa

no hej len ci to hladanie vobec uz niekedy bude stat zato .. ? .. lebo casom to bude len horsie tak ci vobec najdem nieco fakt take... ved sa hovori ze svet patri sklamanym a nie tym co sklamu !!! preco to je potom opacne ??

Zhrozenaaaa

ved to aj banky .. vlada nuti ludi kradnut zabijat vrazdit chodit do zahranicia nech uzivia rodinu pricom to znamena vzdy rozpad rodiny :( boze tie deti dneska ani rodicov nebudu mat ked sa to bude diat :( bud otca alebo len matku to budde novy trend o par rokov :( a kto to zmeni??? nikto :( kazdy je ticho

0mega

to je mozno ako hladanie na guugli...

ked clovek hlada naozaj specificku informaciu, tak sa zapoti :) ale stoji to za to :)

ja som takto nasiel uz mnoho veci.. napr svojho psa :D (jediny svojho druhu v danom case na slovensku)

Zhrozenaaaa

no to by si bol :D aj ja by som to brala :( fakt ludia sa nemuseli trepat za pracou a uz len to je dovod preco sa podvadza.. lebo bud zena odchadza napr. opatrovatelky alebo chlap do zahranicia a to sposobuje to ze zena alebo chlap ostava doma sama jednoznacne nebude bez sexu ?!.. a to je na vine vlada lebo kvoli nej su ludia vyhnany do zahranicia lebo tu si pracu nenajdu a neuzivia rodinu.. potom bolo vsetko inak.. nebolo toto co je dnes :(