Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

ojka

Zhrozenaaaaa, ja mám protiotázku (:
chcem vedieť, prečo ženy dokážu podviesť svojich mužov, priateľov??? vždy treba na takéto veci dvoch.... je smutné, že ja zasa poznám skôr ženy, čo podvádzajú mužov.... ///-:
takže by som to zhrnula tak, že každá minca má dve strany.... niektorí muži i ženy sa správajú ako bez chrbtovej kosti, ale to zasa nikoho neoprávňuje k tomu, aby sa takýmto spôsobom škatuľkovali ženy či muži....

Zhrozenaaaa

napisala som niekde ze kazdy muz plati stetkam ???? nie som napisala ze ten co som mala skusenost je ochotny zaplatit stetke co je uz pod uroven..a ze mi je z toho zle.. potom napisala som to s tym ze doma ho pritom caka zena ? nie .. tak nepis tak ako som to nenapisala.. len som to myslela tak ze doma ho caka zena a on si vyhadzuje s kopytka s neakou inou

Zhrozenaaaa

tak nehovorim ze vsetky su take a chlapi su taky ale ... je ich malo... a tie/tí co su normalne/ý verim ze len preto lebo vedia co je sklamanie ...

system

ano presne ako vravis, kazdy muz plati stetkam a kym si uziva doma ho caka priatelka s teplou vecerou. :D kriste niekedy sa cudujem v ktorom vesmire to zijem... :D

system

tvoj nazor, neberiem ti ho len mi je z neho trocha na grc. mala by si zacat rozmyslat trocha pozitivnejsie a nehadzat kazdeho do jedneho vreca. kazdy sme jedinecny. prepac ale fakt to neznasam ak niekto tvrdi ze vsetci muzi su chu*i alebo vsetke zeny su k..y. pride mi to ubohe. je to len jeho debilizmus ktoreho by sa mal zbavit a zacat rozmyslat normalne.

Zhrozenaaaa

ze im nezalezi ci je to zena ktora ich doma caka s teplou večerov ktora ich lubi a pre chlapa by spravila vsetko alebo neaka co ho zvedie na jednu noc co roztahuje kazdemu... .. a oni zahodia to prve pre sex z neakou na jednu noc