Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

m25

že dakujem za toho chlapa! :D prečo si si myslela, že som vôbec chlap? ved z nicku to vôbec nie je evidentne..ale to je jedno :DD

mňa to trápilo.. už ma to netrápi ...takmer každý priatel ma podvádzal a vždy som na to prišla .. ked už to robí, tak tak, aby som na to nikdy neprišla!! teraz som sama a je mi fajn :) ale viem, že ked si nájdem dalšieho, tak to bude to isté ..ale už som s tým zmierená, takže neriešim..budem si užívať spoločné chvíle a robiť všetko preto, aby nič nemusel hladať inde :))

Zhrozenaaaa

m25 ospravedlnujem sa som si az teraz vsimla ze si zena :D hej pozastavujem sa lebo viem ze hoci to nezmenim asi ale trapi ma to-- A trapi nas to viacej verim tomu ci chlapov alebo zeny .

Zhrozenaaaa

m25 si chlap tak inu reakciu som ani necakala!!!! dakujem tím dalsim co pridali prispevky ... vava to mi je luto ze to tak skoncilo .. zena spravi pre chlapa cokolvek a chlap ?? kasle na vsetko a este z teba spravi paranoidnu ziarlivku :( nelinka no asi tak .. tomu tiez nerozumiem ta chlapi sa za nami otacaju a dali by cokolvvek zato aby snami boli a ten co snim sme ?????????? sa sprava ako by mu bolo jedno ci snim budeme ci nie.. :/

m25

- som prekvapená, že ešte v dnešnej dobe sa nad tým pozastavujete ...
- ako podvádzajú muži, tak podvádzajú aj ženy ..
- proste, deje sa to.. bud sa s tým zmieriť, alebo hladajte do smrti takého, čo bude verný len vám!

nelinka22887

Zhrozenaaa
velmi pekne povedane ....chlapi su hrozní, tak ako hovoris ...a najlepsie je ked ideme von tak po mne pozeraju chlapi ale ja sa venujem svojmu a proste vidim ze on sa pozera po inych babach tak ja im vobec nerozumiem tym muzom ale je to tak ako si napisala

janka113

vsetci su rovnaki verte mi a ak je este mlady chlapec a neskuseny na starobu bude vyscany riadne,

to je udel zien,

a slovaci su sprosti tu ziadna revolucia nebude, my sme narod oje....cov,
nikomu sa tu uz nechce robit, kazdy by tu len okradal, len tu uz asi okradat neni koho,len dochodcov.

vava111

ZHROZENA,mne sa vobec nezda ze si to prehnala,ako tu niekto pise...ja ta uplne chapem ako sa citis,to ked ma chlap vedla seba kost a pozera po inych,to som zazila tiez a podvadzal ma ako divy,nastastie je to prec,to obzeranie po babach,flirtovanie,a ktovie co este o com som sa dozvedela az neskor,tak ja si myslim ze mame pravo sa aspon nasrat,lebo chlap z teba urobi aj tak ziarlivku,stihacku...a najlepsie co mozes urobit=teda ak ta to naozaj trapi,utekaj od neho,jasne ze ak sa na nejaku pozrie ,to je nic,ale ak ta podvadza ,utekaj,lebo sa zblaznis a budu len hadky...ja som pri takomto chlapovi skoncila u psychologa

Zhrozenaaaa

Iveta.. prepac ale mala som zlost a potrebovala som to dostat zo seba viem mozno som to prehnala ale potrebovala som to vypisat a pisala som to tak ako som to citila.. :(