Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

nelinka22887

Zhrozenaaa

no to asi nikdy inak nebude, ja tomu tiež nechapem, proste chlapi su strašne divní....no zatial sme spolu 5 rokov a vsade chodime spolu ci zabavy a tak takze zatial to je v pohode, jasne pozerat sa pozrie ved aj ja ale tak aby to nebolo nejak ocividne napadne ze po niekom pozeram, ale zase ak by nieco urobil a ja nato pridem skoncil u mna, v tychto veciach som nekompromisná

Poison

Neviem prečo si ženy musia neustále vytvárať a utvrdzovať domienku že práve sú to muži, čo sa potrebujú neustále кυ*vіť a је*аť všetky sukne okolo seba. Nie je to náhodou opačne? Pochybujem, že by sa to dialo len tak bez podnetu. Jednoducho, keď suka nechce, tak pes ani nebrechne, hovorí jedno veľmi múdre príslovie. A keď tak pozerám na reakcie mužov v podobných diskusiách, tak veru neviem, neviem kde tá pravda vlastne je. Podstatná časť podvedených sú práve muži, ktorým sa manželky, priateľky, jednoducho sкυ*vіli a је*аli poza ich chrbát nie preto, že nemali, že sa im niečoho nedostávalo, lež preto a iba preto, že to samé »chceli«. Zapálili sa im lýtka, pocítili šteklenie motýlikov v podbrušku a už boli na chrbte s roztiahnutými stehnami a рі*оυ ako brandgeburská brána.

Maoam

Zhrozenaaa: k tvojej teme: tak vitaj v realite :-(((, velke plus mas, ak si sebestacna a nemusis byt materialne zavisla na ziadnom muzovi, je to tak lepsie a par exemplarov je celkom fajn, len treba tomu nechat cas a mat trpezlivost, ale je dobre nerobit si iluzie, na co si uz sama prisla :-)

Zhrozenaaaa

suhlasim s Maoam .. a tiez mam toto iste mne ziadny chlap nic nekupil ani nic .. ja niesom na nikom zavisla .. a na chlapa co sa týka toho uz urcite nie

Maoam

doubledog: neviem, ale nie je podla mna spravne vsetky zeny hadzat do jedneho vreca, ja sa odjakziva staram o seba po financnej a materialnej stranke uplne sama, nikdy mi ziadny chlap nic neplatil ani ma nezabezpecoval, tak vaz slova vdaka

Zhrozenaaaa

doubledok mýlis sa ! zarabat si viem takze chudobna by som nebola.. zakúrit si viem takze zima by mi nebola ! to vy MATE BYT STASTNÝ ze nas mate lebo bez nas by ste boli nic ... ani si neviem predsavit ako by to vyzeralo .. len pivo a telka vsade neporiadok .. uplne svincik.. nemal by vam kto hriat postel..

Zhrozenaaaa

:D neviem fakt prepac :D no hej ale chlap ma vsetko a dokonca ked ma vsetko stale mu je malo takze hoci by si neviem co robila stale to bude :( asi je lepsie sa stym zmierit ja to este nedokazem ale musim sa snazit :/

doubledog

zeny, moc sa nestazujte, ved keby sme neboli taki nazhaveni na zeny ako sme, netravime s vami ani sekundu nasho casu.

a kedze vacsinu materialnych veci mate vdaka muzom, boli by ste chudobne, nemali by ste co jest, kde byvat, bola by vam zima a cas by ste travili hadkami s inymi zenami.