Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

a kedy si to chlapi zacnu vazit ?? nikdy ?? ved naco ?? nemaju tu tak budu mat druhu ?? klin sa klinom vybija ?? ... och :(

MIA78

giovaniX, tak si bud gay alebo moc mlady, neboj to pride casom hlavne ked bude dobra prilezitost alebo nejaky problem vo vztahu, chlapi ho riesia ze si hned najdu inu.

MIA78

ked ma chlap prilezitost, co v dnesnej dobe ma vela, tak preco by odolaval pokuseniu

to co ma doma ziadnemu chlapovi nie je vzacne

vitajte v realite

nefinka

:zhrozena - ja nevravim o sebe, ale preboha otvor oči, si myslíš, že hentaké veci robia len chlapi? robia ich aj ženy a niekoľkonásobne horšie

Zhrozenaaaa

poison mas troska pravdu nehovorim ze nie .. ale preco tomu chlapi neodolaju ?? ked maju doma vsetko ?? LEBO SEX CHCETE NATOLKO ZE STE OCHOTNY STRATIT VSETKO ! tie vase PUDY .. a aj ked zena ze je zadaana tak nechapem .. robi si z vas blbca.. ze sa date aj tak nato ked viete ze pritom podvadza svojho priatela chlapa-.

Zhrozenaaaa

nefinka neviem ako ty ale JA BY SOM V ZIVOTE nepodviedla chlapa! nikdy by som nezahodila svoju rodinu pre dajaku noc ... nikdy by som nebola schopna podvadzat chlapa a este to nanho hrat ze ho LUBIM!! a robit jak chlapi robia ze su najhorsie aj tak oni ze zeny si to potom aj namyslaju lebo ich tak presvedcia! nikdy by som nerobila to ze chlap mi pojde zarabat aby nas mohol uzivit a ja si budem vyhadzovat s kopytka!!! TAK AKO KAZDY teraz..