Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

0mega

ze sabevademie :D

tak zchuti som sa uz roky nezasmial :)

muz co zaplati zene hoci aj tisice eur za jednu noc, neberie ju ako bohynu, alebo co alebo "sebavedoma"

ale z pohladu muza mozem prezradit, ze nech je cena akakovek (hoci aj len prestiz, zadarmo), na taku zenu sa ja pozeram ako na predmet, nieco ako na ponozky.. su mi dobre akurat tak ked su cerstve a suche, ked zacnu smrdiet, zahodim ich ...

ta musi byt riadne trafena, ked si mysli, ze s tymto sa jej zvysi sebavedomie :) alebo zije uz v takom Matrixe, o ktorom ani ja neviem (a to som Neo)

Maoam

to nie je o pohlavi, to je hlavne o charaktere a zasadach

jevela zien, ktore sa spravaju uplne nechutne, vyzyvavo a nemaju problem hocikedy podviest alebo prebrat priatela hoci aj najlepsej kamaratke a nadalej tu najlepsiu kamaratku aj hrat

o zenach si nerobim iluzie a o muzoch tiez nie

Poison

zhrozenaa -
je naivné si myslieť že neveru páchajú len muži a že len muži sú nespokojný , nevďačný... takýto primitívny názor môže mať len zakomplexovaná bubertiačka.

Poison

Mia78 - neviem odkiaľ si vzala túto štatistiku .. obávam sa že pochádza len z tvojej hlúpej hlavičky .. no pravda je bohužiaľ pre teba úplne íná , nazdávam sa že by si bola veľmi prekvapená ..

MIA78

no dobre teda tak ty si to 1%
ale vieme dobre ze zvysnych 99% ked je opitych alebo ma prilezitost kade tade nema problem

ja uz za nikoho ruku do ohna nedavam lebo som sa uz dost popalila

Poison

MIA78 - myslíš si že to ak má chlap príležitosť tak hneď stiahne gate a trtká? mýlíš sa, nie všetci sú taký.. Budeš sa diviť, ale viem to presne, pretože ja sám som taktiež iba muž, ktorý sa bohužiaľ na tvoju smolu páči ženám z môjho okolia, ale na rozdiel od teba, ja svoje chcenie dokážem ovládať, pretože moj rozum leží hore v hlave, nie dole v nohaviciach...
apropó, už som neraz písal, že som bol v situáciach, kedy naozaj stačilo iba stiahnúť gate a strčiť si... Bola príležitosť a aj ochota, bolo chcenie ale nestalo sa.