Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

nefinka

:MIA78 - panebože ty si neskutočne útočná na každého chlapa .. adamkrt nie je typ samochváliaceho sa človeka, skôr sa pozri na seba aká si neskutočne zatrpknutá

MIA78

adamkrt a ty sa chvalis ci stazujes ze si ju nepodviedol nepochopila som to

lebo chvalit by ta mali druhi ludia a nie sam seba

AdamKrt

Zhrozenaaaa Včera 23:57 - mam priatelku, prilezitost som mal tiez a musel som dotycnu osobu odhanat, ale aj ked sme mali s priatelkou nejake nedorozumenia, nemienil som to riesit tak, ze budem podvadzat.

a/ by sa mi to hnusilo, ze to je nejaka zumpa, kde si ulavil kazdy

b/ nevidim dovod, naco sa snazit pri cudzej osobe, na ktorej by mi nezalezalo.

c/ a to je hlavne - ked som zadany, som zadany a nebudem robit to, co by sa mi nepacilo, keby to bolo obratene.

Problem je v tom, ze kopec zien, si naslo prasakov a potom sa divia, ze maju doma chrochtajuce prasa.

Vies kolko muzov su prasce ? Nestacim sa divit, ked vidim, ako vela z nich odchadza z WC a ani si to ruky nevie umyt...
--------
Dalsia vec je, s kym myslis, ze muzi, co im je to fuk, sexuju ? Pozeraj si tu na fore, kolko zien tu pise, ze su milenkou nejakeho zenateho muza. Kludne rozbiju rodinu, je im jedno, ze je zenaty.

sweater

vsetci urcite niesu taki, asi si zrovna natrafila na toho nestpravneho debka, a mas tam zly nadpis, existuje rovnako vela zien ktore robia to iste...

MIA78

niektore baby su strasne sproste, mojho frajera sestra rozbila 20rocne manzelstvo s dvoma detmi
pritom vekovy rozdiel je medzi nimi 13rokov a on ani pekny neni neviem co ona na nom vidi
mal so zenou krizu tak ona sa tam nejak ocitla a on sa rozviedol

Maoam

0mega ale poznala som aj takeho muza, tiez manzelka, milenky, bol uplne skaredy, do tvare aj na postavu taky vychrtnuty, proste nic moc, to by nebol problem, keby bol mal fajn charakter, ale on bol vyslovene ze svina, ale jeho vztah k zenam - tak vyuzival ich, podvadzal zenu, mal kopu mladych mileniek, dodnes neviem ako to robil, ci ich balil na peniaze asi len na to, lebo ine nemal tak a to je tiez pekne ubohe...on si tym jednoznacne liecil nieco a dvihal si tym ego

Maoam

neviem ci sa jej zvysovalo, asi nie, lebo ona sa lepila po kazdom chlapovi, bolo to uplne trapne, ona za nimi fakt ze behala, ona sa ozyvala im, nie oni jej a tak .... pritom az taka skareda nebola, skor priemerna, ale...ten charakter k tomu to proste vsetko zabil

vlastne je taka zena skor na polutovanie