Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

MIA78

tu je skoda sa hadat

vacsinou tu pisu deti alebo dievcata co maju take skusenosti ze delit sa o ne je skoda reci

takze ukoncujem debatu

Poison

Zrelá žena by si domov nikdy nepriniesla domov takého dzigoša ktorý by behal za inou.. Chce ty vyšší level chápania, ale keď poznáš len krčmové reči tak ten level ťažko dosiahneš..

MIA78

prepacte susometky

ja berem do uvahy zrele zeny ktore maju deti a ich muzi behaju kade tade
tu sa nikto nebavi o mladych zajacoch

ja nie som zatrpknuta ja som len realistka

Iveta Michael

nefinka 15:15

...adresované: MIA78

nefinka..akoby si mi z duše hovorila..Panebože ja som už tak alergická na také zatrpknuté kofy s prepáčením...

chlapi nenechajte sa pomýliť..:))

Poison

MIA78 - prosím ťa odkiaľ máš že to že väčšinou v manželstve zlyháva muž ? Ty hovoríš o nejakej štatistike ? veď si mi dnes spomínala nejakú štatistiku ktorá hovorí že 99% mužov sú kurevníci a 1% sú nejaké tie vínimky ... máš to trocha pomýlené nemyslíš ?

MIA78

no skusenost ako taku s podvadzanim nemam alebo nastastie som ti nezistila

ale mam straaaasne vela kamaratov
a viem aky su, v zivote by to clovek na nich nepovedal, oni ma beru ako dobru kamaratku tak sa mi vela veci zdoveruju a celkom o nich dobre viem,
odvtedy ma nejak naivita presla

ale aj baby su pekne mrsky niektore

len viem, ze ked zena ma dieta vacsinu kto zlyhava je muz ze zahyba ved si pozrite statistiku rozvodovosti

AdamKrt

nefinka Dnes 15:01 - tak veru :)

MIA78 - Tebe pripada, ze je to na chvalenie ? :) Nie, iba oznamujem. Pre niekoho je nieco samozrejmost a ked o tom hovori, nemusti to znamenat, ze sa vychvaluje. Je to ako keby som povedal, ze som ranajkoval banan. Chvalil som sa ? :))) Asi nemas moc dobre skusenosti s muzmi, ale to moze znamenat, ze hladas na zlom mieste.

Poison

MIA - on sa nechváli , on len poukazuje na to že existujú normálny muži ktorý majú svoje hodnoty a dokážu si zachovať hrdosť a čistý štít