Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

krajco.. tie reci ta drazdia preto lebo to sam robis... podvadzas priatelku a ten tvoj nazor ze co oci nevidia to srdce neboli je trapny, len vyhovorka na to ze mozes ublizovat komu chces... a keby ti na priatelke zalezalo ta nechrapes s hocikym..

Maoam

Zena je pre muza len epizodou v jeho zivote.

Mia 78 - v mnohom s tebou velmi suhlasim a ano, za nikoho nikdy do ohna ruku nedam a nikomu uz nedoverujem.

najlepsie je sustredit sa na vlastny zivot, ludia (zeny aj muzi) len vedia sklamat, nic viac. Akurat clovek moze mat dobrych kamaratov, aj tych si treba velmi dobre vyberat ale niekedy to klapne a aspon tito ludia su OK.

MIA78

Krajco
ked podvede chlap je to akoze normalne
ak podvede zena a chlap to zisti tak je situacia uplne ina
lebo v spolocnosti sa bere zakon ze zena ma doma sedet pri detoch a varit
a muz chodi do krcmy a sem tam ma nejaku epizodu

je to troska nespravodlive nie?

Krajco

Ja zase nechapem, preco zeny toto stale riesia? Do kelu, tak sme kazdy iny. Ja v tom ako chlap nevidim nic hrozne ked sa obzeram za peknymi babami a nechapem akym pravom mi to ma vobec niekto zakazovat. Mne tiez nevadi, ked sa moja priatelka pozrie alebo bavi s inymi muzmi. Co oci nevidia, to srdce neboli. A s tym sexom je to podobne. Nemusim to vesat nikomu na nos, ked viem ze by jej to nebolo prijemne. Ale ked sa predsa s niekym pobavim, lebo sa skratka vyskytla taka situacia, tak to uz neznamena, ze sa chcem hned rozchadzat. Proste to bol nejaky zazitok ale to predsa neni cely zivot, je to len epizoda. Fakt ma tieto zenske utlocitne reci dost drazdia.

MIA78

mam rada take hlupane co davaju ruku do ohna za chlapov

len aby ste sa Neopalili

a velakrat maju muzi doma vsetko nic im nechyba ale potrebuju nieco nove
nove zazitky, ved co uz je len na tej zene zaujimave po 13rokoch
asi len to aby im oprala navarila a oni mozu lietat za inymi

konecne sa zobudte

house

Zeny podvadzaju svojich muzov castejsie a hlavne sa o tom sa nechvalia pred priatelkami ...Liahnou takychto neresti su zajazdy, kupele,zahranicne prace, nemocnicne pobyty hlavne na psychiatrii.

Agnes999

No preco to dokazu neviem, ale je fakt, ze to robia a to im doma nemusi vobec nic chybat. Robia to casto len preto, lebo su zakomplexovani aby nieco dokazovali sebe i inym alebo jednoducho len preto, ze maju prilezitost. Treba podvadzat tiez, aspon ti to nebude tak velmi luto ked zistis, ze aj on ta podvadzal.

Zhrozenaaaa

bobo asi sa mylis ale mna chlapec nepodviedol len nenavidim pre to chlapov lebo podvadzaju..inak z tvojho pohladu vidim ze tebe je jedno do coho sturis ci to bude precuchane jak odpadova rura alebo co..... tuto temu som zakladala s velkymi nervami preto su niektore veci take zle lebo som to pisala v hneve a teraz viem ze su mozno prehnane...
Trojka333 viem citala som tvoj pribeh co ma dostal ako to ako sa hral na neviniatko a tak :/ hlupy uboziak.. preto mam stale nervy na chlapov lebo aj preto ich hadzem do jedneho vreca lebo mam na nich niekedy taku zlost ...