Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

chlap ked toto cita tak prevrati ocami a povie ach babske somariny... lebo si nechcu priznat co zena vsetko musi znasat za cely zivot.. toto by chlap neprezil... keby bol citlivy ako my..
TROJKA a kolko ste uz tak spolu ze si mu odpustila ?? podla mna cakaj zasluzi si to .. hoci neviem ci sa polepsil ..? on ma teraz trpiet ako ty si trpela.. viem ze zena potom povoli lebo uz ho nechce trapit.. ale to je tiez chyba :/ chlapi su svine ked podvedu.. tak nech trpia

Zhrozenaaaa

je to pekne preto som to sem dala :) a pravdive.. lenze chlapi si zeny nevazia.. sliapu po nich , nicia ich ... ublizuju im.. nehoovorim ze vsetci ale vecsinou tie svine.. no presne najlepsi priatel cloveka je pes hoci je cely den sam aj tak sa tesi a nikdy vas nesklame..
radsej si kupim toho psa ako zit s niekym kto mi bude ublizovat.. a MIA bolo dobre ze si pri mamke bola fakt, aspon nebola sama, hoci verim tomu ze to tazko zvladala :(

trojka333

Aj ja som to čítala, ale už dávnejšie, len škoda, že tí naši chlapi to nečítajú...bolo to doma na stole týždeň vytlačené...a potom som to našla v koši. Oni na to nemajú bunky, možno hlavne ten môj...on nerád číta, škoda, veľa by sa dozvedel
a inak.... ten môj to na mňa furt skúša, kto čítal moje príspevky vie o čom točím, teda po nevere...chce sex, ja sa chcem ale rozprávať o probléme, tak čo mám robiť??? dokedy ho mám odmietať????

arwen12

pretoze vacsina su svine, ktore kalkuluju a my sme sliepky, ze im to dovolime, treba sa s nimi zahravat, cim vacsia mrcha, tym viac sa namotaju :) na lasku si kup psa moja :)

MIA78

Baby ja poznam tolko pripadov ze sa muzi rozisli zo zenami a zalozili nove rodiny a tej predchadzajucej sa uz nepriznavali

neni lem moj tatko taky, to je straasne vela.

Na mojej mame bolo vsetko, ale moja mama ma mna a on je sam!

tak nech si uziva samota, ticho ze vraj lieci :-0

Zhrozenaaaa

hej tie spravy som tiez videla ,,, no ako uplny trapas ze boli take blbky a mu este dali peniaze.. ale ta aspon mal stastie ze stretol take hlupane a dostal zadarmo peniaze :D
a k tomu otcovi... hnusia sa mi takí chlapi .. su to len nuly.. dokazuju si ze mozu mat vsetko a nakoniec tak skoncia ako si pisala..sam s flaskou .. kvoli pudom vymenia vsetko svoju rodinu, lasku., len pre SEX!!!
a pre mariolu ..Prečítajte si to , hlavne muži !!! Malý chlapec sa spýtal mamy: "Prečo plačeš?" "Pretože som žena," povedala mu. "Nerozumiem!" povedal syn. Jeho mama ho len objala a povedala: "A nikdy ani neporozumieš." Neskôr sa chlapec opýtal svojho otca: "Prečo sa mi zdá, že mama plače bez dôvodu?" ..."Všetky ženy plačú bez dôvodu," bolo všetko, čo mohol otec odpovedať. Malý chlapec vyrástol a stal sa mužom, avšak stále nerozumejúc, prečo ženy plačú. Nakoniec zavolal Bohu a keď sa dovolal, spýtal sa: " Bože, prečo sa ženy rozplačú tak ľahko??" Boh odpovedal: " Keď som urobil ženu, musela byt výnimočná. Urobil som jej PLECIA dosť silné na to, aby uniesla váhu sveta, ale natoľko jemné, aby poskytovali pohodlie. Dal som jej vnútornú SILU, aby vydržala pôrod dieťaťa a odmietnutie, ktoré veľa ráz okúsi od svojich detí. Dal som jej TVRDOSŤ, ktorá jej pomôže stále pokračovať, keď sa všetci ostatní vzdávajú a starať sa o svoju rodinu napriek chorobám a únave, bez sťažovania sa. Dal som jej CIT milovať svoje deti za všetkých okolností, dokonca aj vtedy, ak ju jej dieťa hlboko ranilo. Dal som jej ODVAHU prijať svojho manžela napriek jeho chybám a sformoval som ju z jeho rebra, aby chránila jeho srdce. Dal som jej MÚDROSŤ, aby vedela, že dobrý manžel nikdy neraní svoju ženu, ale niekedy skúša jej silu a rozhodnosť stáť vedľa neho bez výhrad. A nakoniec som jej dal SLZU, ktorú vyroní, ktorá je výlučne jej, aby ju použila kedykoľvek ju bude potrebovať, aby to zvládla. Na tú slzu má naozaj právo, nik nevydrží bez slova toľko ako žena!" Krása ženy nie je v šatách, ktoré nosí, v postave, ktorú má, ani v spôsobe akým si češe vlasy. Krása ženy musí byť v jej očiach, pretože tie sú bránou k jej srdcu, miestu, kde sídli láska. ...dajte si veľký pozor, aby ste nerozplakali ženu, lebo Boh počíta jej slzy! Žena vyšla z mužovho rebra, nie z jeho nôh, aby bola pošliapaná, nie z jeho hlavy, aby bola povýšenecká, ale z jeho boku, aby mu bola rovnou... Z miesta pod ramenom, aby bola chránená, a vedľa srdca, aby bola milovaná... Prosím, ukáž toto všetkým ženám, ktoré poznáš. Všetky si zaslúžia našu lásku, za ich trpezlivosť, silu, múdrosť, cit, a vytrvalosť. Prosím, pošli toto všetkým mužom, ktorí ešte nevedia, prečo ženy plačú. PS: Možno je to práve kvôli nim.

MIA78

inak vcera som sa pobavila ked som pozerala spravy.

Cez pokec sa zoznamil jeden chlapik s trubkami a oni mu pozicali peniaze

povedzte ktora trubka pozicia peniaze neznamemu cez pokec???

trochu ma pobavilo ze taketo zeny este su

MIA78

chlapim maju akusi schopnost zacinat od znova s lahkostou.

Moj otec nemal problem nahanat k... rovno pred ocami mojej matky.

Matka sa s nim rozviedla a on sa rozviedol aj so mnou, skoro mi ani alimenty neplatil len to co musel a vyzit s vyzivneho vtedy pred 6rokmi 750SK studujuce dieta je fakt sila obdivujem moju mamu ze to vsetko zvladla.

a ON? je teraz sam bo ma 53rokov a uz ho asi ziadna nechce, tak co viem zacal pit

dobre mu tak.