Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

Zuzka tak som velmi prekvapena ze to dokazes tak brat a este mi povies po tom co sa ti stalo ze laska existuje to ta obdivujem.. asi zivot cloveka uci a ako vidim teba naucil.. netreba sa trapit .. aj ja sa snazim :/ lenze este nie som taka silna :/

AdamKrt

Tak muz vie byt prasa, tak zena vie byt svina. A nie, ze nie.

zuzanka65 Dnes 18:39 - skoda, ze si na to neprisla skor. Povesit ho za gule do prievanu...

zuzanka65

Zase jedna pekná téma:-) Pobavila som sa, aj keď som to nečítala celé. Zhrozená, skončil sa mi 30 ročný vzťah pre neveru partnera. Chápem ho a neodsudzujem. Nie som v žiadnom prípade zhrozená, beriem to ako fakt a snažím sa zariadiť si svoj život posvojom. Preto sa už nepýtam to sprosté...PREČO. Prečo to robia...Je to hlúposť, nech si každý robí čo chce. Neriešim druhých a je mi dobre. Skús to aj ty a uvidíš. Čo z toho máš, že sa trápiš zbytočnými otázkami. Svet neopravíš, iba sa zbytočne rozčúliš a vytrápiš. Len jedno ti prezradím, prišla som na to sama :-) Láska existuje :-) Veľa šťastia Ti prajem ...

Zhrozenaaaa

ako viem ze su vynimky aj to tak myslim ale teraz hovorim o tích co to robia.. ze im nerozumiem ako nemaju zabrany spravit hocico ...

Iveta Michael

zhrozenáá...

daj si pozor na svoje vyjadrenia...nie každý kto je single automaticky poľuje po ženatých mužoch či vydatých ženách...!

ja by som to napr. nikdy nerobila lebo mám morálne zábrany hoci sa mi veľmi páčil aj ženatý chlap..svedomie človeku nedá...

Zhrozenaaaa

to je asi jedno ale kto ma vztah mal by odolat.. a kto nema nikoho si tak sebecky dokazuje ze moze mat kazdeho ze bali aj zenatych alebo vydate zeny.......... ubohe..

Zhrozenaaaa

Maoam dakujem pekne :) no ci sa mi podari som zvedava heh :) ale ved uz mi ostava len hladat a verit.. ved nemozu byt vsetci take svine ci ? :(

Zhrozenaaaa

poison .. ja toto viem ze ked suka nebrese ... ale to uz nie je o tej suke ale o tom psovi ze nedokaze odolat!!!