Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

Zhrozenaaa : ja uz davno nemam problem tvrdo povedat do oci muzovi, co si myslim a aj byt konsekventna. Vela sa zmenilo.
Proste musis byt na jednej urovni, hladiet si do oci v jednej linii, bud to akceptuje alebo dovi dopo.

Maoam

Mia78 gratulujem ti presne takto sa to ma robit, inak to som pisala ja Zi si svoj zivot :-D aj ked mas partnera, zi si vzdy svoj vlastny zivot...

proste musis byt samostatna a silna a nenechat si za ziadnych okolnosti skakat po hlave, nedat sa zmanipulovat, len tak sa to da zniest potom :-))). Vyborne, pochopila si to.

Zhrozenaaaa

maoam som rada ze sa ti to podarilo :)) treba im to fakt ukazat nech si nemyslia o sebe neviem co .. podvadzaju lebo si tym dokazuju akí su ,,CHLAPI,, a pritom su ubohy ..... a zena bude kur.va stale ci da ci neda.. to viem z vlastnej skusenosti...

MIA78

inak baby ja som prisla na to ako si chlapa udrzat

predtym ked som mala vztahy tak som robila co oni chceli, obskakovala, cicikala ich
Teraz mam vztah par rokov presne ako tu niektora napisala ze ZIT SI SVOJ ZIVOT

mam svoje konicky, staram sa o seba co niektory nechapu a preco by nie? do koho mam ja investovat ked nie do seba

a ked sa mojmu priatelovi nepacilo tak som mu na tvrdo povedala ze to teda ukoncime
ziadne slzy nic

teraz je taky krotky, ze co poviem to spravi :-)

treba si ich vycvicit lebo ak im date vsetko oseru vam hlavu

Maoam

tak ich z toho omylu treba vyviest, by si sa divila ako sa vedia urazit a aki su hotovi z toho ked sa to zene podari :-DDDD

zazila som, to b ol pohlad pre bohov, fakt dotycny to dodnes nepredychal hahaha a dovtedy bol roky vzdy ON ten co vybabraval so zenami a zranoval ich a odkopol ked sa ich nabazil ale raz sa mu to vratilo - proste niekedy pride silny super

Zhrozenaaaa

ano ,, chlapi si myslia ze my ich potrebujeme ale su to oni kto nas potrebuje... si myslia ze su pupkami sveta..

Maoam

Zhrozenaaaa niektori ludia si o zene pomyslia, ze je k---a uz len preto, ze je pekne oblecena, namalovana a nosi vysoke podpätky, hned ju zaradia a este o nej nic nevedia. Proste nic si nerob z primitivov, ktori nie su schopni vztahu, len pretiahnut kazdy druhy den inu...bohuzial ale tak to je. to radsej bud sama fakt.

Maoam

netreba si to dat

baby nebudte hlupe, naivne a vsetko tolerujuce, proste ked je chlap magor a zistite to kopnite ho niekam a budte radsej samy vazne toto nema vyznam, ked si vsetko nechate tak sa netreba cudovat ze si s vami robia co chcu

majte svoju hrdost a nebudte zavisle

Zhrozenaaaa

no asi tak... lebo chlap si moze dovolit vsetko moze podvadzat robit zo seba este chudacika ze je zena histericka a neviem este co toho chudacika moze napadnut... a zena ?? je obycajna stetka.. ked podvedie..