Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Mariola

My ženy sme silné osobnosti , vydržíme veľa (niekto si povie , že blbé ...) Ak ma však muž podvedie , je k tomu potrebná aj nejaká žena -nejaká morálna nula , ktorej nevadí , že jeho žene zničí život a jeho deťom pokazí detstvo ...A urobí to s ďaľšou nulou , vašim mužom . Dá sa ešte žiť za týchto podmienok ? Odpustili by ste ?

Nasťula

prečo su muži taký dievča sa donich zamiluje a ptm ona ostane ta vinna ..toto sa nedá pocuvať moze si zena povedat Ha JA MU TERAZ ukazem budem sa mu smiať do tváre ale v duši stale ku nemu daco cíti a najradsej by ho pobozkala .. ale daco jej bráni ..ten pocit ze ju oj*bal .. kazdu noc na nich myslime ale nic to nevirieši oni sa nezmenia hladaju vnas len jedno kedy ?a kde ?.. sa snimi vyspíme.. toto jednine ich zaujima

Zhrozenaaaa

no treba to spravit opacne :) nech sa zena neda nech da muzovi vediet ze je jej ukradnuty a nie zachranovat vztah.. :/ este sa mi nepaci ze vsade kde citam neaky clanok alebo co na nete stale je ze ako zachranit vztah, ako nerobit vztah nudny a bla bla bla a co sa mi na tom nepaci ze vsetko maju robit zeny!! PRECO ??.. ved muzi sa nemusia snazit ?? ci im je jedno ?? lebo mam z toho pocit ze ano.. je im jedno lebo klin sa klinom vybija :( dam tu jeden film krasny a velmi poucny :) a odporucujem pozriet kto cita tuto temu :) 2 hodinky Vas predsa nezabije :)www.csfd.cz :) toto by mali vidiet chlapi..

MIA78

mne sa tiez paci, ze muz nieco dosere
a nakonec hodi vinu na zenu
takze co sa jej ma on ospravedlnit tak ona ho prosi o odpustenie :-)

oni vedia ako na nas maju heslo: najlepsia obrana je utok

Zhrozenaaaa

podla mna jedno co zle zena robi na vztahu ze ONA zachranuje sa rozpadavajuci vztah pricom chlap ju podviedol.. preco sa zeny podcenuju a si myslia ze si nenajdu niekoho kto ich bude mat rad a nie ze im budu robit peklo zo zivota a oni ich preto budu este lubit.. zeny maju na vyber to chlap hoci si bude uzivat potom pride na to ze stratil to co mal rad .. podla mna si to isto kazdy uvedomi.. lenze uz neskoro a podla mna to je dobre kvoli tej zene aspon nepremarnila roky s niekym kto si ju nevazil.
MIA mas pravdu to fakt chlap si hlada zenu ktora mu operie, bude varit, upratovat starat sa onho o jeho deti a on si bude robit co chce a podvadzat .. .. a potom spravit so zeny histericku, ziarlivu a neviem co ....... od takeho chlapa co najdalej..

MIA78

inak prijemna konverzacia s vami

konecne ma tu nikto nedodrbava :-)

teraz co mam priatela tak tiez nebudem davat ruku do ohna za neho aj ked mam pocit ze poslucha, bo niekedy by sme boli fakt nemilo prekvapene, co vsetko taja.

Prednedavnom sa nam zacala starat do zivota jeho mamicka :-)

vsetky znamosti co som mala, tak matky boli citovo zavisle na svojich synoch.

Keby mohli tak ich koja doteraz

mozno aj tie matky robia dost velku chybu ze obskakuju starych somarov
a potom ten chlap si hlada v podstate druhu matku aby sa mal o neho kto postarat

kamarat mi keysi povedal: ze keby ho zena nechala on si nevie zapat ani pracku
pritom ju podvadzal kde sa len dalo
cudujem sa jeho zene inak vzdelanej osobe ze pri nom je stale aj ked maju dve deti