Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

bobo59

Zhrozenaaaa: to máš preto lebo lebo moc rozmýšlaš a to ešte aj pri sexe. Ak máš na niekoho chuť tak to musíš vyskúšať a nie brániť sa, potom nič nazažiješ. Vôbec sa nečudujem, že ťa podviedol. Asi mu tá druhá dovolila iné veci ako ty. Čo myslíš prečo chlapi chodia do bordelu? Lebo tie kurvy im dajú to čo nemajú doma. Pa

Iveta Michael

janka 113

prepáč ale nemôžem s tebou súhlasiť! poznám veľa mužov zo svojho okolia čo by ženu nikdy v živote nepodviedli...a s jedným takýmto úžasným mužom sa aj ja priatelím už tretí rok ale máme veľmi korektný vzťah...je mi viac menej ako náhrada môjho otca (ktorého už nemám):(

akože degradovať mužov na taký stupeň..to je fakt surové,aj oni majú svoje city a tak isto zásady..zastanem sa ich smelo lebo viem že mám pravdu!:)

trojka333

zhrozenaaa - som na tom podobne ako ty, ale o tom som písala v inej téme. som tá podvedená svojím manželom po 13 rokoch manželstva...a on sa robí akoby nič, akoby sa vôôôôbec nič nestalo a ešte sa hrá na urazeného, lebo mu nerobím všetko na čo bol zvyknutý...deviant, ešte čaká že mu budem vyvárať, na tak tudle, z mojej strany skončilo všetko dobré voči nemu...ale sex mi teda chýba...kedže bol pravidelný aj počas jeho nevery, keby som to tak bola vedela skôr, ani by som mu nedala...ale riadim sa týmto: Ak ti hodia polená pod nohy, zober ich a zakúr s nimi, Kto si neváži čo má príde o všetko - aj ked časom, Inak- Pomsta je naozaj sladká:o)

janka113

ludia vy si tu mylite LASKU zo SEXOM
ved kolko chlapov lubi svoju zenu ale rajcuju ho ine a taki co hovoria ze, nie tak klamu
ved hadam ste neni take hlupe a budete cakat ze ze po par rokoch ho budete pritahovat sexualne rovnako, muzi su inak nastaveni
treba sa nad to povzniest

ved aj moj chlap ked ideme pri nejakej susometke tak sa obzre ale je so mnou

rozumieme si a keby ma podviedol tak to radsej vedet nechcem
co oko nevidi to srdce neboli

Iveta Michael

no tak zhrozenaaa

hlavu hore!!! a zuzanka má pravdu v tom že LÁSKA existuje ..však tá ani nemôže zaniknúť lebo je večná!:))

a tebe odporúčam opakovať si to 100 krát a s týmito slovami zaspať...vschop sa dievča..vieš čo sa hovorí..pro jedno kvítí slunce nesvítí...:)

vieš kedy na neho zabudneš a prestaneš sa umárať? ked stretneš iného čo ho celkom zatieni:))klin klinom...nesmúť!

Zhrozenaaaa

zuzka si napisala ze pri prvej nevere .. ON ta podviedol viac krat ? :( a ty si to dokazala takto zobrat ? fakt potlesk potom :( dufam ze si aj ty nasla svoje stastie a prajem ti aby si sa uz nesklamala lebo ako vidim mala si toho dost :/

Zhrozenaaaa

Zuzka dakujem velmi pekne:) si velmi silna inak by si to tak nebrala :) a mysliet pri tom pozitivne co si ty prezila, by som asi nedokazala .. ale treba to brat aj z tej dobrej stranky ze to ta naucilo byt silna :) chcela by som mat take zmyslanie ako ty velmi

zuzanka65

Zhrozená, keď som mala tvoj vek, tiež som nebola silná. Po prvej mužovej nevere som vyvádzala ako šialená :-) Neboj sa prejde ťa to, aspoň dúfam a prajem ti to. Len sa dožiť tohto vyššieho krásneho veku, trochu rozmýšľať a mať sa rada a všetko bude fajn :-)))

zuzanka65

Tak ako žena vie milovať, tak isto vie aj chlap...Čo vy tu stále o tých sviniach...? A potom ste v témach o psychických poruchách, keď nedokážete myslieť pozitívne :-)

zuzanka65

Tak ako žena vie milovať, tak isto vie aj chlap...Čo vy tu stále o tých sviniach...? A potom ste v témach o psychických poruchách, keď nedokážete myslieť pozitívne :-)